Konto Private Banking w Banku Pekao

Konto Private Banking w Banku Pekao

author
18 września 2020

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o wprowadzeniu do swojej oferty nowy rachunek, skierowany dla najzamożniejszych Klientów. Konto Private Banking jest szeregiem udogodnień i usług dodatkowych, które są dopasowane do najbardziej wymagających Klientów. Sprawdzamy szczegóły.

Bankowość Prywatna gwarantuje Klientowi:

– doradztwo osobiste,
– dostęp do szerokiej oferty inwestycyjnej.

Bank wprowadza zmiany po to, aby zarządzanie finansami, a także pomnażanie majątku było o wiele prostsze.

Nowa oferta Pekao

Z nowej oferty Banku Pekao, pozwalającej w porozumieniu z Doradcą bankowym na dopasowanie indywidualnego modelu współpracy, mogą skorzystać Klienci posiadający aktywa powyżej 1 000 000 złotych. Posiadacz rachunku nie ponosi opłat za:

– polecenia przelewów,
– wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie,
– zlecenia stałe,

natomiast dodana do konta karta wielowalutowa World Elite Debit Mastercard pozwala na płatności za granicą. Karta automatycznie zidentyfikuje walutę i obciąży odpowiednie konto. W przypadku braku rachunku w konkretnej walucie transakcja będzie przeprowadzona po jak najlepszym kursie. Dodatkowym udogodnieniem jest również bezpośredni kontakt z dealerami walutowymi, z którymi Klienci mogą zawierać transakcje walutowe, a także całodobowa Infolinia Bankowości Prywatnej, dzięki której Klienci mogą realizować liczne dyspozycje związane z kontem i kartą.

Konto Private Banking z kartą World Elite Debit Mastercard umożliwia posiadaczom wejście do saloników lotniskowych na całym świecie, dzięki aplikacji Lounge Key, a dwie wizyty w ciągu całego roku są całkowicie bezpłatne. Klienci, którzy wybiorą kartę kredytową Pekao Visa Infinite, mogą korzystać z nielimitowane, priorytetowej odprawy przed odlotem z Lotniska Chopina – Fast Track, dostępnej bez opłat.

Nasza oferta Bankowości Prywatnej jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Stawiamy na indywidualność, ponieważ wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby i oczekiwania względem bankowości i zarządzania swoimi finansami. W Banku Pekao mogą oni wybierać spośród szerokiej gamy produktów oraz rozwiązań inwestycyjnych i cieszyć się udogodnieniami szytymi na miarę. Prosta i transparentna konstrukcja nowego Konta Private Banking – brak opłat za konto i kartę przy aktywach min. 1 mln złotych oraz liczne oferty specjalne, w tym bezpłatny rachunek inwestycyjny w Biurze Maklerskim Pekao – już od pierwszych dni spotyka się z uznaniem klientów.

– mówił cytowany w komunikacie Jarosław Fuchs, Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za Pion Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych w Banku Pekao S.A.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/567948/nowe-konto-private-banking-w-banku-pekao-klucz-do-swiata-bankowosci-prywatnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Opolu
Oddziały
author
19 sierpnia 2019

PKO BP w Opolu

Które miasta są najbardziej otwarte na obywateli ?
Wpisy
author
20 czerwca 2018

Które miasta są najbardziej otwarte na obywateli ?

Bank Pekao w Janowie Lubelskim
Oddziały
author
08 lipca 2019

Bank Pekao w Janowie Lubelskim

Santander Bank Polska w Łańcucie
Oddziały
author
27 maja 2019

Santander Bank Polska w Łańcucie

Padł rekord Polski w zadłużeniu firm
Bez kategorii
author
26 listopada 2019

Padł rekord Polski w zadłużeniu firm

Kasa Stefczyka Kętrzyn
Oddziały
author
13 października 2020

Kasa Stefczyka Kętrzyn