Kredyt dla rodzinnych firm​ to wyjątkowy kredyt w ofercie Nest Banku. Klienci, którzy chcą przejąć rodziną firmę, mogą otrzymać nawet 350 000 zł na 144 miesiące. Sprawdziliśmy szczegóły oferty. 

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 14.09.2018
Udostępnij:

Nest Bank jest znany ze swoich rozwiązań finansowych kierowanych do rodzin i firm. Kredyt dla rodzinnych firm znakomicie łączy obie te wartości. Produkt ten ma wesprzeć rozwój rodzinnych firm i ich przekazywanie z pokolenia na pokolenie. Nest Bank chce jednak nie tylko pomagać w planowaniu sukcesji, ale i edukować młodych przedsiębiorców. Poniżej szczegółowe informacje:

Kredyt dla rodzinnych firm w Nest Banku

  • Kwota pożyczki: do 350 000 zł
  • Okres spłaty: do 144 miesięcy
  • Pieniądze na dowolny cel
  • Wystarczy, że osoba oddająca firmę miała zdolność kredytową
  • Możliwość zawieszenia spłaty na 3 miesiące

 

Czym jest Kredyt dla rodzinnych firm? 

Kredyt dla rodzinnych firm to oferta dla tych, którzy chcą zadbać o przyszłość rodzinnej firmy. Nest Bank chce wspomóc rodziny w procesie sukcesji. Priorytetem banku jest wspieranie rodzin pod względem merytorycznym – rodziny korzystające z Kredytu dla rodzinnych firm mają zagwarantowaną stałą opiekę specjalistów.
 

Nest Bank udostępnia także internetowe seminaria dotyczące sukcesji.


 

Kto może otrzymać Kredyt dla rodzinnych firm w Nest Banku?

Aby otrzymać kredyt, należy otworzyć nową firmę przejętą po rodzinie nie później niż po trzech miesiąca. Nowa firma musi mieć dokładnie ten sam profil wiodący. Nest Bank przyznaje kredyt osobom, które są spokrewnione lub spowinowacone z poprzednim właścicielem.
 

Podsumowanie i opinie 
 

Kredyt dla rodzinnych firm jest znakomitą opcją dla tych, którzy chcą odziedziczyć rodzinną firmę, ale nie mają na to wystarczających środków. Nest Bank chce ułatwić przejęcie biznesu i oferuje wsparcie na każdym kroku sukcesji.

Kredytobiorcy mogą liczyć na wsparcie eksperta, Tomasza Budziaka, który jest zawodowym doradcą firm rodzinnych.

Plusy:
– wystarczy zdolność kredytowa pierwotnego właściciela 
– wysoka kwota kredytu
– długi okres spłaty 
– szybka decyzja kredytowa 
– możliwość korzystania z udogodnień podatkowych 
– zwrot nawet 5000 zł.
 
Minusy:
– oprocentowanie ustalane indywidualnie
– tylko 3 miesiące na otwarcie firmy.

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 5 / 5, łącznie 1 ocen
Komentarze (0)

super promocja, oprocentowanie ustalane indywidualnie czyli pewnie w zaleznosci od zdolnosci konsumeckiej – tym lepiej dla porządnych stabilnych i wyplacalnych przedsiebiorstw. pozdrawiam serdecznie !!!!