LendOn – kolejna pożyczka

LendOn – kolejna pożyczka

author
Dominika Byczek
05 listopada 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

LendOn to jedna z najpopularniejszych pożyczek dostępnych przez Internet. Trudno się dziwić – pierwsza pożyczka do 3000 zł jest całkowicie za darmo, a pieniędzy dostaniemy bez wychodzenia z domu. Coraz więcej Klientów decyduje się na kolejną pożyczkę w LendOn – sprawdzamy, kto może ją otrzymać, jak to zrobić oraz ile kosztuje.

Kolejna pożyczka Lendon

Podstawowym warunkiem do otrzymania drugiej i kolejnej pożyczki w Lendon jest spłata poprzedniej. Nie można bowiem mieć dwóch aktywnych zobowiązań w tej firmie pożyczkowej.

Dobra wiadomość jest taka, że o drugą/kolejną pożyczkę możemy wnioskować niezwłocznie po spłacie poprzedniej. Poniżej szczegóły:

LendOn - druga/kolejna pożyczka

LendOn - druga/kolejna pożyczka

Kwota pożyczki: do 6000 zł

Spłata: do 45 dni

W całości przez Internet

Bez zaświadczeń o dochodach

Minimum formalności

Wypłata 7 dni w tygodniu

Zniżki dla stałych Klientów

Jak informuje Lendon, wysokość kolejnej pożyczki ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku czynników. Maksymalną dostępną kwotę poznamy po skontaktowaniu się z Działem Obsługi Klienta.

Kto może otrzymać kolejną pożyczkę Lendon

Jak już wspomniano, podstawowym warunkiem otrzymania kolejnej pożyczki jest spłata poprzedniej. Pozostałe warunki nie uległy zmianie, pieniądze mogą otrzymać osoby, które mają:

1) od 21 do 75 lat

2) konto w polskim banku

3) telefon komórkowy.

Przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę, nie ma już konieczności ponownej weryfikacji Klienta za pomocą aplikacji Instantor lub przelewu weryfikacyjnego. To bowiem wymóg wyłącznie dla osób, które starają się o pożyczkę po raz pierwszy.

Klienci nie muszą także przedstawiać zaświadczenia o dochodach – lendon to typowa pożyczka na dowód. Do jej otrzymania wystarczą dane z dowodu osobistego, telefon komórkowy oraz wymogi wskazane wyżej.

Jak otrzymać kolejną pożyczkę w Lendon

Jeżeli jesteśmy już Klientami Lendon i chcemy otrzymać następną pożyczkę, możemy to zrobić na dwa sposoby:

1) Logujemy się do Strefy Klienta:

lub

2) Kontaktujemy się telefonicznie z Działem Obsługi Klienta: (22) 100 64 44.

Kiedy otrzymamy pożyczkę?

W przypadku wnioskowania o kolejną pożyczkę, decyzja pożyczkowa wydawana jest błyskawicznie, dzięki czemu pieniądze szybko trafią na nasze konto.

Przypomnijmy, że lendon wypłaca pożyczki w dni powszednie oraz weekendy:

Dni powszednie: 8:00 – 21:00

Sobota, niedziela: 9:00 – 18:00

Ile kosztuje druga i kolejna pożyczka LendOn

Darmowa jest niestety tylko pierwsza pożyczka do 3000 zł. Przy każdej następnej musimy zapłacić: prowizję, odsetki oraz opłatę przygotowawczą.

Poniżej przykładowe koszty kolejnej pożyczki w Lendon:

Pożyczka 3100 zł na 30 dni, oddajemy 3975 zł
Pożyczka 3100 zł na 45 dni, oddajemy 4022 zł
Pożyczka 4000 zł na 30 dni, oddajemy 5129 zł

Pożyczka 4000 zł na 45 dni, oddajemy 5189 zł
Pożyczka 5000 zł na 30 dni, oddajemy 6411 zł
Pożyczka 5000 zł na 45 dni, oddajemy 6486 zł

Pożyczka 6000 zł na 30 dni, oddajemy 7693 zł
Pożyczka 6000 zł na 45 dni, oddajemy 7784 zł.

Pytania i odpowiedzi

1. Ile pożyczek w Lendon można mieć jednocześnie?

Tylko jedną. Zaciągnięcie kolejnej pożyczki jest możliwe dopiero spłacie poprzedniego zobowiązania.


2. Czy kolejna pożyczka też jest darmowa?

Nie. Za każdą kolejną pożyczkę w Lendon zapłacimy odsetki, opłaty oraz prowizję.


3. Kto może wziąć następną pożyczkę?

Dotychczasowi Klienci, którzy spłacili pierwszą pożyczkę i spełniają pozostałe warunki: wiek od 21 do 75 lat, polskie obywatelstwo, telefon komórkowy oraz konto w banku.


4. Spłaciłem pierwszą pożyczkę z opóźnieniem. Czy mogę wziąć następną w lendon?

Pomimo opóźnień w spłacie pierwszej pożyczki, lendon daje Klientom możliwość ubiegania się o następną. Firma może jednak nie zaakceptować wniosku o pożyczkę, jeżeli opóźnienie w spłacie było znaczne.


5. Kiedy można wnioskować o kolejną pożyczkę?

Od razu po spłacie poprzedniej. Wystarczy zalogować się do Strefy Klienta lub zadzwonić do Działu Obsługi Klienta.


6. W jakiej kwocie mogę otrzymać kolejną pożyczkę?

Wysokość dostępnej pożyczki rośnie z każdą kolejną i jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta. Maksymalna dostępna kwota to 6000 zł.


7. Czy stali Klienci mogą liczyć na lepsze warunki?

Tak. Lendon docenia stałych Klientów, oferując im promocje i korzystniejsze warunki.

Reprezentatywny przykład: opłata rejestracyjna: 0,01 PLN (zwracana pożyczkobiorcy); całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie: 10%; opłata przygotowawcza 190,00 PLN; prowizja 84,00 PLN; odsetki kapitałowe 8,20 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1282,20 PLN; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958%

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Stopa referencyjna NBP

Wysokość inflacji, równowaga na rynku, a także wysokość comiesięcznych rat zaciągniętych zobowiązań są uzależnione przede wszystkim od referencyjnej stopy. Jest wskaźnikiem, a jej wysokość ustala jest przez Radę Polityki Pieniężnej. Na przestrzeni kilku lat stopa stawała się coraz niższa. Sprawdźmy czym dokładnie jest, od czego zależy, a także jaka jest wysokość stopy referencyjnej.

author
Julia Wierciło
08 listopada 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Alior Bank w Kędzierzynie-Koźlu

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w naszym kraju. Sprawdzamy oddziały i placówki w Kędzierzynie-Koźlu – zapoznaj się z godzinami otwarcia, danymi kontaktowymi i opiniami.

author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Kredyt hipoteczny Kołobrzeg

Jeśli szukasz kredytu hipotecznego w Kołobrzegu, zapoznaj się z naszym rankingiem ofert. Wnioskować można bezpłatnie przez Internet lub w oddziale banku w Kołobrzegu. Maksymalna kwota kredytu to nawet 90% wartości nieruchomości ze spłatą do 35 lat.

author
Dorota Grycko
22 lutego 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

ING Bank Śląski podpisał deklarację na rzecz prostego języka

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym, że wraz z innymi dwudziestoma bankami działającymi w Polsce podpisał deklarację na rzecz prostego języka. Jest to swego rodzaju obietnica zapewniająca o tym, że banki te będą starać się tworzyć prostą i zrozumiałą komunikację do swoich Klientów. Sprawdzamy szczegóły.

author
Patryk Byczek
30 czerwca 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Biuro paszportowe w Otwocku

Gdzie można wyrobić paszport w Otwocku? Biuro paszportowe w Otwocku znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 5. W naszym poradniku wskazujemy godziny urzędowania biura, dane kontaktowe oraz informacje o wniosku. Sprawdź najważniejsze informacje, jak wyrobić paszport w Otwocku.

author
Patryk Byczek
27 lipca 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

ING Bank Hipoteczny z ratingiem

ING Bank Hipoteczny 21 sierpnia 2019 roku uzyskał długoterminowy i krótkoterminowy rating emitenta. O nadaniu poinformowała agencja ratingowa Moody’s Investor Service.

author
Dominika Byczek
28 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj