Lombardy w Piasecznie

Lombardy w Piasecznie

autor wpisu
Marta Janusz
13 stycznia 2023

W Piasecznie osoby zainteresowane usługami świadczonymi przez lombardy, mogą skorzystać z trzech takich placówek w swoim mieście. W naszym artykule sprawdzisz, jakie są ich aktualne godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz adresy.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

Szukasz lombardu w Piasecznie otwartego 24h na dobę? Niestety w Twoim mieście nie znajdziesz takiego punktu, z oferty którego skorzystasz o każdej porze dnia i nocy.

Lombardy w Piasecznie – mapa

W każdym lombardzie wskazanym na mapie powyżej potrzebne Ci pieniądze otrzymasz w gotówce od ręki. Wystarczy, że skorzystasz z tzw. pożyczki lombardowej i zastawisz wartościowy przedmiot. Równie szybko pieniądze możesz uzyskać także z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardy Piaseczno – lista

1. Loombard.pl

Adres: Puławska 30a, 05-500 Piaseczno

Telefon: 227 155 040

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 08:00-20:00 niedziela 10:00-18:00

 

2. Lombard Piaseczno

Adres: Jana Pawła II 45, 05-500 Piaseczno

Telefon: 518 588 599

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 08:00-21:00 niedziela 10:00-18:00

 

3. Kantor – Lombard ANPIR-BIS

Adres: Szkolna 16, 05-500 Piaseczno

Telefon: 609 705 167

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 09:00-18:00 sobota 09:00-14:00

 

Lombardy Piaseczno 24h na dobę

W Piasecznie niestety nie funkcjonuje lombard, który jest otwarty całodobowo.

Lombard Piaseczno online

Osoby mieszkające w Piasecznie mogą skorzystać z usług lombardów na dwa sposoby: w stacjonarnej placówce lub drogą online. Dzięki czemu jest to możliwe? Niektóre oferty lombardów działają podobnie do pożyczek pozabankowych. Oznacza to, że Klienci mogą przejść całą procedurę przez Internet – nie muszą nawet wychodzić z domu. Przedmioty, które mają trafić pod zastaw, możemy wysłać pocztą lub kurierem. Otrzymane pieniądze trafią prosto na nasze konto bankowe. W lombardzie online można zarówno skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu zdalnie, należy:

  1. Wypełnić formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Oczekiwać na wycenę ruchomości i przygotowaną dla nas ofertę.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Piasecznie?

Lombardy zyskują coraz większą popularność wśród Klientów. Tak duże zainteresowanie tymi placówkami bierze się przede wszystkim stąd, iż są one ciekawą alternatywą dla pożyczek prywatnych. Klient w przypadku lombardów nie musi przechodzić procedury kredytowej, a to sprawia, że łatwiej jest uzyskać pieniądze niż w banku.

Musimy mieć jednak na uwadze, że lombardy również wymagają od potencjalnego Klienta spełnienia kilku wymagań. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

W lombardach możemy otrzymać pożyczkę za pozostawienie w zastaw wartościowych przedmiotów. Najczęściej zastawiane ruchomości to biżuteria oraz sprzęty elektroniczne. Finansowanie jest krótkoterminowe, ponieważ okres wykupienia ruchomości to około miesiąc. Do czasu upłynięcia ustalonego okresu pożyczkowego zastawiony przedmiot podlega ochronie przed sprzedażą. W praktyce oznacza to, że nasza ruchomość nie może zostać w tym czasie nikomu innemu sprzedana.

Po spłacie pożyczonych środków Klient ma możliwość odzyskania zastawionego przedmiotu. Zdarzają się sytuacje, w których ustalony czas na wykupienie jest za krótki dla Klienta. Co zrobić w takiej sytuacji? Klient może wnioskować o przedłużenie terminu spłaty. Oczywiście musimy liczyć się z tym, że lombard może odmówić nam wydłużenia czasu na spłatę. W takim przypadku prawo do pełnego dysponowania ruchomością przechodzi w całości na lombard, a nasza nieruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Piaseczno skup złota i srebra

Mieszkańcy Piaseczna, którzy chcą skorzystać z możliwości skupu złota i srebra, mogą skorzystać z takich usług w trzech placówkach: przy ulicy Jana Pawła II 45, Młynarskiej 19 oraz Tadeusza Kościuszki 18/A.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Piaseczno oferty

Osoby mieszkające w Piasecznie mają dostęp jedynie do trzech lombardów. Żaden z nich nie działa całą dobę. Jednak dwa z nich są otwarte siedem dni w tygodniu. Dodatkowo godziny działania lombardów w Piasecznie ułatwiają skorzystanie z ich usług. Placówki są czynne od wczesnego rana do późnych godzin wieczornych.

W lombardach w Piasecznie znaleźć można wiele produktów. Najczęściej jest to biżuteria i sprzęty elektroniczne. Zdarzają się również cenne narzędzia, gadżety i akcesoria użytku codziennego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Biuro paszportowe w Bytowie
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Bytowie

Ile zarabia kierowca UBER?
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
22 września 2017

Ile zarabia kierowca UBER?

Goldman Sachs – najważniejsze informacje
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
07 listopada 2019

Goldman Sachs – najważniejsze informacje

Kredyt hipoteczny Sierpc
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
10 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Sierpc

Bank Gospodarstwa Krajowego – najważniejsze informacje
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
06 września 2019

Bank Gospodarstwa Krajowego – najważniejsze informacje

Porównaj