Lombardy w Stalowej Woli

Lombardy w Stalowej Woli

author
Patryk Byczek
09 grudnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

Osoby, które chcą skorzystać z usługi lombardu w Stalowej Woli, mogą to zrobić w kilku placówkach. Sprawdź, jakie są ich aktualne godziny otwarcia, adresy oraz dane kontaktowe.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

W Stalowej Woli żaden z działających lombardów nie funkcjonuje całodobowo. Lista wszystkich innych lombardów jest dostępna poniżej.

Lombardy w Stalowej Woli – mapa

W każdym lombardzie możesz zastawić wartościowy przedmiot i skorzystać z pożyczki lombardowej. Pieniądze otrzymamy do ręki. Inną opcją jest skorzystanie z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardy Stalowa Wola – lista

1. Lombard Skup  Złota i Srebra

Adres: Generała Leopolda Okulickiego 2, 37-450 Stalowa Wola

Telefon: 158 109 150

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 08:00-18:00, sobota 08:00 – 14:00

2. Lombard Dorota

Adres: Józefa Poniatowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola

Telefon: 156 493 550

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 08:30-18:00, sobota 08:30-13:00

3. Lombard Dorota

Adres: Księdza Jerzego Popiełuszki 6, 37-450 Stalowa Wola

Telefon: 156 493 551

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 08:00-17:30, sobota08:00-13:00

4. Lombard Skup Złota Kantor

Adres: Księdza Jerzego Popiełuszki 7, 37-450 Stalowa Wola

Telefon: 158 429 302

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 08:30-17:30

5. Lombard placimynajwięcej.pl

Adres: Generała Leopolda Okulickiego 21, 37-450 Stalowa Wola

Telefon: 725 234 004

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 08:00 – 21:00

6. Lombard Pożyczki pod Zastaw

Adres: 1 Sierpnia 11, 37-450 Stalowa Wola

Telefon: 158 430 156

 

Lombardy Stalowa Wola 24h na dobę

W Stalowej Woli żaden z działających lombardów nie funkcjonuje całodobowo.

Lombard Stalowa Wola online

Osoby ze Stalowej Woli mają możliwość skorzystania z lombardów stacjonarnie, jak również drogą online. Niektóre z ofert tych placówek, są dostępne przez Internet. Podobnie, jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Dzięki takim możliwościom, nie musimy nawet wychodzić z domu. Zastawione przez nas przedmioty możemy przesłać do lombardu pocztą lub skorzystać z usługi kurierskiej. Pieniądze trafią do nas przelewem na nasze konto bankowe. Lombard online pozwala Klientowi skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu zdalnie, należy:

  1. Wypełnić formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Oczekiwać na wycenę ruchomości i przygotowaną dla nas ofertę.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Stalowej Woli?

Z usług świadczonych przez lombardy może skorzystać praktycznie każdy. Są one dobrą opcją zamienną dla pożyczek prywatnych. Klient nie będzie poddawany ocenie zdolności kredytowej, pożyczkę można więc uzyskać dużo łatwiej niż w banku czy instytucjach pożyczkowych.

Musimy jednak pamiętać, że nawet w przypadku korzystania z usług lombardów, obowiązują pewne zasady, według których w lombardzie udzielane są pożyczki pod zastaw. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

Lombardy to miejsca, w których możemy otrzymać pieniądze w zamian za pozostawienie w zastaw wartościowych przedmiotów. Najczęściej są to sprzęty elektroniczne oraz biżuteria. Sam proces finansowania jest krótki, ponieważ trwa zwykle około miesiąca. Do momentu upłynięcia ustalonego okresu pożyczkowego zastawiony przedmiot podlega ochronie przed sprzedażą. Oznacza to, że nasza ruchomość nie może zostać w tym czasie sprzedana.

Gdy Klient spłaci pożyczone środki, może odzyskać przedmiot, który zostawił pod zastaw. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy czas wykupu przedmiotu jest za krótki. Klient może wtedy wnioskować o wydłużenie terminu spłaty. Miejmy jednak na uwadze fakt, że jeśli lombard odmówi nam wydłużenia czasu na spłatę, to w przypadku braku terminowej spłaty pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. A takiej sytuacji nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Stalowa Wola skup złota i srebra

W kilku lombardach w Stalowej Woli istnieje możliwość skupu złota oraz srebra w każdej postaci. Najczęściej jest to biżuteria oraz zegarki, zdarzają się jednak również sztabki czy monety. Obecnie z takiej oferty skorzystać można na przykład w placówce na ulicy Generała Leopolda Okulickiego 2 oraz na ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki 7.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Stalowa Wola oferty

Ofert pożyczek lombardowych w Stalowej Woli jest zaledwie kilka. Aktualnie w Stalowej Woli żaden lombard nie działa całodobowo.

W lombardach w Stalowej Woli znaleźć można wiele produktów. Najczęściej jest to biżuteria i sprzęty elektroniczne. Zdarzają się również cenne narzędzia, gadżety i akcesoria użytku codziennego.

Lombardy w Stalowej Woli są często otwarte od rana do późnych godzin wieczornych. Często funkcjonują także w soboty, a niekiedy nawet i w niedzielę. Oznacza to, że skorzystanie z ofert lombardów w Stalowej Woli nie powinno stanowić większego kłopotu.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Umowa na zastępstwo a kredyt

Starasz się o kredyt, lecz umowa, jaką podpisałeś z pracodawcą, ma charakter  „na zastępstwo”? W takim przypadku bank może odmówić przyznania finansowania. Jak temu zapobiec? Co zrobić, by większy szanse na kredyt? Na te i na wiele innych pytań odpowiedź znaleźć można w naszym dzisiejszym artykule.

author
Halszka Gronek
11 marca 2020
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Santander Bank Polska w Grodzisku Mazowieckim

Santander Bank Polska jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Dwa oddziały banku mieszczą się w Grodzisku Mazowieckim. Sprawdzamy adres, godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

author
Dominika Byczek
25 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Santander Consumer Bank Strzegom

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Profesjonalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Strzegomiu – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
01 lipca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

T-Mobile Usługi Bankowe w Lublinie

T-Mobile Usługi Bankowe to nowoczesny bank internetowy, który posiada nieco ponad 20 placówek fizycznych. Bank oferuje między innymi konto osobiste, kredyt przez Internet oraz konsolidację.

author
Patryk Byczek
05 marca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Oddziały ING będą czynne krócej

ING Bank Śląski wprowadza obostrzenia do swoich oddziałów. W związku z tym zmienione zostaną godziny otwarcia wszystkich placówek – nie tylko tych, które są osobnymi stacjonarnymi punktami, ale i tych, które zlokalizowane są w galeriach handlowych.

author
Dominika Byczek
14 października 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

PKO BP w Rawie Mazowieckiej

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Rawie Mazowieckiej – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
09 września 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Porównaj