Płatności Garmin Pay w mBanku

Płatności Garmin Pay w mBanku

author
Patryk Byczek
21 stycznia 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

Klienci mBanku posiadający zegarek Garmin, dzięki uruchomionej usługi Garmin Pay, od teraz mogą nimi płacić nawet za najmniejsze zakupy.

Klienci mBanku tworzą jedną z najbardziej transakcyjnych grup na rynku bankowym, których najczęstszą formą płatności są płatności zbliżeniowe. Według danych instytucji bankowej już blisko 80% transakcji usługowo-handlowych realizuje się zbliżeniowo.

Garmin Pay w mBanku

Z nowo wprowadzonej przez mBank formy płatności Garmin Pay mogą korzystać wszyscy Klienci instytucji. Aby płacić zbliżeniowo zegarkami firmy Garmin, musza być one wyposażone w funkcję NFC. Usługa płatności działa z kartami Visa oraz Mastercard. Wystarczy dodać swoją kartę do portfela Garmin Pay i potwierdzić operację kodem przesłanym do właściciela w wiadomości SMS. Cała procedura jest bardzo prosta i intuicyjna.

Garmin Pay w mBanku – modele zegarków

Modele, które są wyposażone w NFC, dzięki któremu można płacić zbliżeniowo dzięki wprowadzonej przez mBank usłudze Garmin Pay to:

– Fenix 6S, Fenix 6S – Pro i Sapphire, Fenix 6, Fenix 6 Pro I Sapphire, Fenix 6X – Pro I Sapphire, Fenix 6X – Pro Solar, Fenix 5 Plus, Fenix 5S Plus, 

Fenix 5X Plus;

– Vivoactive 4, Vivoactive 4s, Vivomove Style, Vivomove Luxe, Vivoactive 3 Music, Vivoactive 3;

– Seria Legacy Saga/Rey, Seria Legacy Saga/Darth Vader, Seria Legacy Hero, Seria Legacy Hero/First Avenger, Captain Marvel;

– Forerunner 945, Forerunner 645,  Forerunner 645 Music;

– D2 Delta S, D2 Delta, D2 Delta PX;

– MARQ Driver, MARQ Aviator, MARQ Captain, MARQ Athlete, MARQ Commander, MARQ Adventurer;

– Venu, Tactix Delta.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.


źródło: https://pl.media.mbank.pl/83580-nowosc-w-mbanku-preferencyjne-kredyty-dla-msp-na-inwestycje-w-ekologie-konkurencyjnosc-i-innowacyjnosc

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

500+ a popyt na bankowe kredyty

Wypłata świadczenia Rodzina 500 Plus na każde dziecko dała polskim rodzinom rocznie aż 6 tysięcy złotych wpływów więcej. Czy tak imponujący zastrzyk gotówki ma szansę zaważyć na sytuacji polskiego rynku kredytowego? Czy Polacy zrezygnują z pożyczek kredytów, mając do dyspozycji więcej środków?

author
Halszka Gronek
22 grudnia 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Biuro paszportowe w Sosnowcu

Gdzie można wyrobić paszport w Sosnowcu? Biuro paszportowe w Sosnowcu znajduje się przy ulicy 3 Maja 33. W naszym poradniku wskazujemy godziny urzędowania biura, dane kontaktowe oraz informacje o wniosku. Sprawdź najważniejsze informacje, jak wyrobić paszport w Sosnowcu.

author
Aleksandra Gościnna
20 lipca 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Negatywna decyzja kredytowa

Dostałeś w banku negatywną decyzję kredytową bez podania przyczyny ? Sprawdź najczęstsze powody, dla których banki nie chcą udzielić Ci kredytu.

author
Dominika Byczek
10 maja 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

mSzafir od KIR już dla klientów PKO BP

W swoim najnowszym komunikacie PKO Bank Polski poinformował o udostępnieniu owocu współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową. mSzafir to w pełni zdalny kwalifikowany podpis elektroniczny. W poniedziałek 23 marca spółka udostępniła go swoim klientom bezpłatnie. Dzięki temu praca z domu będzie jeszcze wygodniejsza.

author
Alicja Hirsekorn
24 marca 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Błędy we wniosku o pożyczkę

Większość z nas, chociaż raz w życiu musiało zmierzyć się z wypełnieniem wniosku o pożyczkę lub kredyt. A co jeśli popełnimy błędy wypełniając owy wniosek? Takie sytuacje mogą się zdarzyć, dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób je rozwiązać.

author
Dorota Grycko
15 października 2022
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Jak sprawdzić, czy jestem w BIG InfoMonitor?

BIG InfoMonitor jest jednym z największych biur informacji gospodarczej w Polsce. Wpis do rejestru dłużników znacznie obniża wiarygodność finansową danej osoby i zmniejsza szanse uzyskania pożyczki lub kredytu. Sprawdź, jak możesz dowiedzieć się, czy figurujesz w bazie BIG InfoMonitor. Dowiedz się jak sprawdzić rejestr dłużników BIG.

author
Patryk Byczek
02 listopada 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj