PKO wspiera WOŚP

author
Patryk Byczek
12 stycznia 2019

Największy bank w Polsce również wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. PKO BP jest drugą obok mBanku instytucją bankową, która zdecydowała się wziąć udział w wydarzeniu. Pomoc ta okazuje się być jednak bardzo symboliczna.

W oficjalnym komunikacie PKO BP przekazało, że od 13 kwietnia do 31 marca bieżącego roku prowizje dotyczące wpłat i przelewów na rachunek WOŚP nie będą pobierane. Mowa o przekazach wykonywanych w placówkach i agencjach PKO BP.

Mastercard wspiera WOŚP

Mastercard po raz szósty z rzędu organizuje akcję na twitterze. Za każdy pierwszy tweet i retweet okraszony hasztagiem #MastercardGrazWOSP Mastercard przeznaczy 5 złotych na konto fundacji. Akcja ta obowiązuje od 00:00 do 23:59 dnia 13 stycznia 2019 roku. Firma w ten sposób, od początku okazywania wsparcia dla WOŚP, zebrała już ponad 800 000 złotych.

Ponadto Mastercard wraz z braćmi Collins zorganizowała licytację legendarnego pojazdu, jakim jest Rolls-Royce model Silver Shadow z 1975 roku. Auto całkowicie odnowili i wyremontowali znani w całej Polsce bracia Collins. Zwycięzca aukcji oprócz samochodu otrzyma także nagrodę niespodziankę od Mastercard. Pieniądze z wylicytowanego samochodu trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.

Firma udostępnia także zainteresowanym tak zwane „wirtualne puszki”. eSkarbonki są tym samym, co puszki, z którymi wolontariusze przemierzają ulice polskich miast. Różnica jednak polega tylko na tym, że „wirtualne puszki” można zasilić bez wychodzenia z domu.

mBank gra dla WOŚP

mBank ogłosił, że za każde minimum 100 datków, które Klienci banku przekażą fundacji, instytucja przeleje na konto fundacji 100 000 złotych. Klienci mogą przekazywać datki za pomocą serwisu internetowego oraz mobilnej aplikacji bankowej. Bank ponadto na licytację przekaże obrazy ze swojej własnej kolekcji. Warto także wspomnieć, że na tą specjalną okazję mBank zaprojektował unikalne wzory kart debetowych.

Euronet, PayPal i PayU również wspierają WOŚP

Euronet na ekranach swoich bankomatów udostępnił specjalną grafikę przypominającą Klientom o możliwości wsparcia WOŚP. Ewentualne datki można przekazać na dwa sposoby:
– kartą płatniczą,
– wpłacając gotówkę we wpłato-bankomatach Euronetu.

Klienci mogą przekazać na rzecz fundacji minimalnie złotówkę przy płatności kartą oraz 10 złotych przy płatności gotówką. Maksymalna kwota darowizny to 500 złotych.

PayPal w ramach WOŚP udostępni możliwość wpłacania pieniędzy na rzecz fundacji osobom przebywającym za granicą. Chętni będą mogli przekazać datki za pomocą widocznego przycisku na głównej stronie internetowej WOŚP.

PayU również występuje w roli partnera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. System płatności umożliwia i zapewnia bezpieczne wpłaty niemal każdą możliwą obecnie metodą płatności internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Nowi klienci Idea Banku otrzymają wizytówki w prezencie
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
19 kwietnia 2019

Nowi klienci Idea Banku otrzymają wizytówki w prezencie

Provident w Ostrowcu Świętokrzyskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
07 marca 2019

Provident w Ostrowcu Świętokrzyskim

ING Bank Śląski w Częstochowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
11 sierpnia 2019

ING Bank Śląski w Częstochowie

Sprawa KNF przeciw maklerom z WGI S.A. znów w toku
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
27 października 2019

Sprawa KNF przeciw maklerom z WGI S.A. znów w toku

Kredyt hipoteczny Tarnów
Kredyty miasta
author
Dorota Cholewicka
22 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Tarnów

Matura 2021 – sprawdź terminy
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
06 stycznia 2021

Matura 2021 – sprawdź terminy

Porównaj