mBank pomaga firmom przejść do Internetu

mBank pomaga firmom przejść do Internetu

author
09 maja 2020

mBank wspiera swoich Klientów w przenoszeniu biznesu do Internetu. Instytucja przygotowała zestaw narzędzi mający pomóc w postawieniu pierwszych kroków w świecie wirtualnym. Pakiet pomoże zbudować sklep internetowy, zaoferować w nim szybkie płatności i zwiększyć sprzedaż.

mBank zlecił firmie Opinionway przeprowadzenie badania, z którego wynika, że:

40% firm zatrudniających do dziewięciu osób posiada oszczędności, które wystarczą firmom na działanie przez kolejne półtora miesiąca,
25% firm zatrudniających do dziewięciu osób posiada oszczędności, które wystarczą firmom na działanie do września bieżącego roku.

To właśnie dlatego wielu przedsiębiorców szuka nowych pomysłów na odnalezienie się w nowej rzeczywistości w trakcie epidemii i poprawienie swojej sytuacji, dlatego też spoglądają na sprzedaż w Internecie..

Gdy pytam przedsiębiorców co utrudnia im wejście w świat e-commerce, zazwyczaj mówią o strachu przed nowym i braku wiedzy, jak zacząć transformację. Wielu z nich uważa, że to trudne i wymaga dużych nakładów finansowych- mówi Piotr Teodorczyk, dyrektor departamentu klienta firmowego w detalicznej części mBanku. Aby zacząć, wystarczy niewielka kwota pieniędzy i średnie rozeznanie w tym, jak działają procesy w internecie. Zaproponowane przez nas narzędzia są bardzo intuicyjne. Nie wymagają wielkiej wiedzy technicznej.

– mówił cytowany w komunikacie Piotr Teodorczyk, dyrektor departamentu klienta firmowego w detalicznej części mBanku.

Pomoc mBanku

Chcąc skorzystać z pomocowego pakietu narzędzi mBanku należy posiadać konto firmowe. mBank dofinansuje swoim Klientom:

1. Bezpłatną bramkę szybkich płatności mobilnych Paynow, której największą przewagą w stosunku do konkurencji jest fakt, iż pieniądze po każdej transakcji są od razu przelewane na konto sprzedawcy.

2. Budowę i hosting e-sklepu na platformach Shoplo lub RedCart, dzięki czemu Klient będzie mógł korzystać z nich przez trzy miesiące płacąc złotówkę miesięcznie.

3. Zautomatyzowane narzędzia wspierające dotarcie do Klienta oraz sprzedaż przygotowane przez Samito. Rozwiązanie pomaga między innymi w: przeprowadzeniu kampanii marketingowych, czy uratowaniu 20% niedokończonych przez Klienta zakupów.

4. Narzędzie do sprzedaży w social mediach, proponowane przez 1koszyk, bez konieczności prowadzenia sklepu internetowego. Sprzedaż odbywa się za pomocą linków, QR codów lub tagów NFC. Dzięki temu Klient płaci niższą prowizję od transakcji.

mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.


źródło: https://pl.media.mbank.pl/95749-mbank-wspiera-firmy-w-e-transformacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Premia  w Providencie
Wpisy
author
07 lipca 2014

Premia w Providencie

Bank Pekao w Opatowie
Oddziały
author
08 lipca 2019

Bank Pekao w Opatowie

Banki spółdzielcze pod lupą KNF
Bez kategorii
author
24 sierpnia 2019

Banki spółdzielcze pod lupą KNF

Co może zająć komornik sądowy?
Dla zadłużonych
author
07 marca 2018

Co może zająć komornik sądowy?

Santander Bank Polska w Ełku
Bez kategorii
author
20 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Ełku

Visa B2B Connect rozszerzona o 32 kraje i zintegrowana z Infosys
Bez kategorii
author
08 października 2019

Visa B2B Connect rozszerzona o 32 kraje i zintegrowana z Infosys