Promocja: „Proste konto z terminalem i 100 zł zwrotu” w mBanku

Promocja: „Proste konto z terminalem i 100 zł zwrotu” w mBanku

author
07 kwietnia 2019

mBank wystartował z kolejną promocją konta firmowego, w której w zamian za założenie mBiznes Konta Standard Klienci mogą zgarnąć 100 złotych premii. Dodatkowo rachunek będzie całkowicie darmowy przez najbliższe 24 miesiące. Promocja trwa do 23 maja 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy, którzy na dzień 3 kwietnia 2019 roku nie posiadali jakiegokolwiek rachunku w mBanku przypisanego do konkretnego numeru NIP. Warto wiedzieć, że przedsiębiorstwa, które przed tym dniem zamknęły rachunki w mBanku są traktowane jako nowi Klienci. Z promocji nie wyklucza posiadanie rachunku osobistego.

Regulamin opisuje Uczestników jako: „osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników 2/5 spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, zwanych dalej Uczestnikami Promocji. W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 złotych”.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli powyższe warunki są spełnione należy złożyć wniosek o utworzenie promocyjnego mBiznes Konta Standard. Kolejnym warunkiem jest podpisanie umowy o to konto do 23 maja 2019 roku.

Jak otrzymać nagrody

100 złotych za przelew do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Aby postarać się o zdobycie nagrody promocyjnej wystarczy wykonać płatność:

do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na kwotę przynajmniej 250 złotych,
kartą w Internecie lub sklepach stacjonarnych w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy.

Co można wygrać?

Za otwarcie mBiznes Konta Standard i spełnienie prostych warunków Klienci otrzymają 100 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci promocyjne 100 złotych do końca miesiąca, który nastąpi po miesiącu spełnienia przez Klienta warunków oferty.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta-firm/regulamin-promocji-proste-konto-z-terminalem-i-100-zl-zwrotu-23.05.2019.pdf.


mBiznes Konto Standard

Biorąc udział w powyższej promocji mBank zapewnia, że mBiznes Konto będzie darmowe przez 24 miesiące podczas wykonywania każdej podstawowej operacji. Darmowe będzie:

– prowadzenie rachunku,
– zlecanie przelewów w złotówkach,
– korzystanie z karty debetowej,
– korzystanie z bankomatów własnych, Euronet, Planet Cash,
– wpłacanie pieniędzy we wpłatomatach mBanku i Euronetu.

Reasumując bank pozwoli Klientom na dwuletnie testowanie mBiznes Konta całkowicie za darmo.

Jeżeli natomiast Klient chciałby skorzystać z terminala płatniczego, to bank nie pobierze żadnych pieniędzy za instalację urządzenia oraz abonament przez 18 miesięcy. Wszystko to pod warunkiem, że przedsiębiorstwo spełni warunki programu Polska Bezgotówkowa.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Co obniża szanse na otrzymanie kredytu?
Zdolność kredytowa
author
20 września 2021

Co obniża szanse na otrzymanie kredytu?

Ranking chwilówek – grudzień 2019
Bez kategorii
author
02 grudnia 2019

Ranking chwilówek – grudzień 2019

Pożyczki bez BIK Olkusz
Pożyczki miasta
author
28 maja 2022

Pożyczki bez BIK Olkusz

Kredyty zagrożone – co to jest?
Bez kategorii
author
22 grudnia 2018

Kredyty zagrożone – co to jest?

KredytOK w Koszalinie
Oddziały
author
21 stycznia 2017

KredytOK w Koszalinie

Pekao Leasing ponownie współpracuje z EBI
Bez kategorii
author
12 grudnia 2019

Pekao Leasing ponownie współpracuje z EBI