Moje Usługi od ING Banku Śląskiego

Moje Usługi od ING Banku Śląskiego

author
Alicja Uzarowicz
29 października 2019

W swoim najnowszym komunikacie ING Bank Śląski poinformował o wdrożeniu nowego rozwiązania, dzięki któremu klienci spółki będą mogli w jednym miejscu opłacić wszystkie swoje rachunki. Moje Usługi jest rozwiązaniem stworzonym do monitorowania i zarządzania cyklicznymi opłatami najróżniejszymi metodami.

Współcześnie banki starają się, aby codzienne życie ich klientów było jak najłatwiejsze. Kolejnym przykładem takiego postępowania jest rozwiązanie o nazwie Moje Usługi. Dzięki temu narzędziu klient będzie w stanie opłacać wszystkie swoje rachunki w jednym miejscu oraz na bieżąco nimi zarządzać.

Co więcej, twórcy rozwiązania postarali się o jego intuicyjność, wygodę nie zapominając o funkcjonalności. Eksperci z ING Banku Śląskiego bowiem zintegrowali Moje Usługi  bramką płatniczą imoje. W praktyce oznacza to udostępnienie w ramach nowej usługi korzystanie z wielu różnych metod płatności.

Dzięki takiemu rozwiązaniu bowiem klienci wszystkich banków, nie tylko ING Banku Śląskiego opłacą wygodnie i szybko swoje zobowiązania jak chcą. Dostępnymi metodami płatności są BLIK, szybki przelew on-line, jak również karta płatnicza. W jaki sposób można zacząć korzystać z serwisu?

Moje Usługi od ING – wygodne opłacanie rachunków

Nowe rozwiązanie przygotowane przez pracowników ING Banku Śląskiego jest niezwykle elastyczne. Albowiem to klient decyduje, które rachunki i od których usługodawców mają być opłacane przy wykorzystaniu z serwisu. Wygodna platforma pozwala je na bieżąco śledzić, co ułatwi zarządzanie domowym budżetem.

Co więcej, poza najczęściej opłacanymi rachunkami, czyli na przykład za gaz, czynsz, czy telefon, dodać także te mniej oczywiste i bardziej spersonalizowane opłaty. W praktyce oznacza to, że dzięki Moje Usługi użytkownik zapłaci także za przedszkole, kurs językowy czy zajęcia z tenisa i każdą inną cykliczną opłatę, jaka tylko przyjdzie mu do głowy.

Kolejnym atutem rozwiązania jest jego transparentność. Jak czytamy w najnowszym komunikacie ING Banku Śląskiego użytkownik w każdej chwili może sprawdzić, które rachunki są już wymagalne, dzięki wyświetleniu terminów do zapłaty i kwot już na jednym ekranie. Co więcej, system przewiduje także powiadomienia o oczekujących do zapłaty zobowiązaniach.

Zarządzanie domowym budżetem przez Moje Usługi

Takie rozwiązanie sprawy powoduje, że osoba korzystająca z serwisu doskonale i wyraźnie informowana jest o tym, ile, kiedy i komu należy zapłacić. Pozwala to także na zachowanie większej terminowości w płatnościach bez konieczności poszukiwania opłat wśród innych wydatków widocznych w historii rachunku bankowego.

"

Z wykorzystaniem bramki płatniczej imoje można już zrobić zakupy w ponad 1000 e-sklepów. Nieustannie dążymy do tego, żeby przy pomocy imoje klienci mogli zapłacić za jak najszerszy zakres produktów i usług. Teraz dzięki serwisowi Moje Usługi wychodzimy poza obszar e-commerce

– powiedział Bartosz Traczyk, prezes zarządu ING Usługi dla Biznesu S.A., cytowany w komunikacie.

W dalszej części swojej wypowiedzi ekspert podkreślił znaczenie oszczędności czasu oraz wsparcie kontroli nad wydatkami, które oferuje rozwiązanie Moje Usługi. Kolejnym atutem nowego rozwiązania od ING Banku Śląskiego jest automatyczny sposób pobierania danych do płatności z najróżniejszych źródeł.

"

Zespół Moje Usługi współpracuje ze startupem BillTech, który jest dostawcą technologii. Operatorem serwisu jest spółka z grupy ING Banku Śląskiego, ING Usługi dla Biznesu, oferująca dotychczas ING Księgowość i ALEO.com

– podsumowano w komunikacie ING Banku Śląskiego.


Źródła:
https://media.ingbank.pl/informacje-prasowe/926/pr/469004/ing-uruchamia-serwis-ulatwiajacy-oplacanie-rachunkow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak umorzyć kredyt studencki?
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
13 kwietnia 2023

Jak umorzyć kredyt studencki?

W II kw. 2019 blisko 12 tys. klientów przeniosło rachunek dzięki Ognivo
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
24 października 2019

W II kw. 2019 blisko 12 tys. klientów przeniosło rachunek dzięki Ognivo

Kredyt gotówkowy Knurów
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
29 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Knurów

Oświadczenie o dochodach – co to jest?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
11 stycznia 2020

Oświadczenie o dochodach – co to jest?

Santander Consumer Bank Pruszcz Gdański
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
20 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Pruszcz Gdański

Porównaj