Promocja: „Money Mania 19” z mBankiem

Promocja: „Money Mania 19” z mBankiem

author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Money Mania wraz z mBankiem przygotowała promocję dla nowych Klientów banku. Ci, którzy zdecydują się na otworzenie eKonta osobistego mogą zgarnąć 140 złotych premii. Pula nagród promocji wynosi 2000 sztuk. O konto wnioskować można wyłącznie do 13 września 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

W dziewiętnastej edycji Money Manii, której partnerem jest mBank udział mogą wziąć wyłącznie osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować lub zalogować się na stronie promocji. Następnym krokiem jest złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. Wszystkiego należy dokonać z indywidualnie wygenerowanego linku. Wniosek o eKonto trzeba złożyć maksymalnie do 13 września, a umowę trzeba podpisać do 30 września bieżącego roku.

Jak otrzymać nagrody

Aby powalczyć o nagrodę Klient musi do 31 października 2019 roku wykonać 5 dowolnych transakcji. W promocji udział biorą płatności kartą, przelewy na konto, czy zakupy internetowe.


źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć aż 140 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Informacja o przyznaniu premii trafi do Zwycięzców do 25 listopada, natomiast wyplata środków nastąpi do 30 listopada 2019 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://moneymania.pl/pdf/Regulamin-money-mania_19_mBank.pdf.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile kosztuje operacja zaćmy?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
15 maja 2019

Ile kosztuje operacja zaćmy?

Promocja: „Apetyt na premię” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 stycznia 2020

Promocja: „Apetyt na premię” w BNP Paribas

Kredyt hipoteczny Zamość
Kredyty miasta
author
Dorota Cholewicka
28 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Zamość

Kredyt Prostoliczony za 10 zł
Wpisy
autor wpisu
Katarzyna_Meyer
21 sierpnia 2014

Kredyt Prostoliczony za 10 zł

Podwójna nagroda dla ING w Rankingu Banków
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 czerwca 2021

Podwójna nagroda dla ING w Rankingu Banków

Jak działa PZU GO?
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
11 stycznia 2018

Jak działa PZU GO?

Porównaj