Rachunek bankowy przygotowany specjalnie dla zmotoryzowanych Klientów - to nowa oferta Toyota Banku. Użytkownicy Moto Konta otrzymają nawet 10% zwrotu za paliwo, a także dostęp do wyjątkowych zniżek albo premii na zakup Toyoty lub Lexusa. Sprawdź szczegóły oferty.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 27.08.2018
Udostępnij:

 
Spis treści:
1. Moto Konto w Toyota Banku – oferta. 
2. Kto może założyć Moto Konto w Toyota Banku? 
3. Ile kosztuje korzystanie z konta? 

4. Jak skorzystać z benefitów? 
5. Podsumowanie i opinie.

"Moto Konto to jedyna taka oferta na rynku dla wszystkich posiadaczy samochodów, którzy chcieliby płacić przez cały rok mniej za paliwo i równocześnie korzystać z dodatkowych przywilejów. Chcemy zaprosić jak największą ilość Klientów do świata Toyoty. Dzięki synergii działań pomiędzy poszczególnymi podmiotami grupy Toyota w Polsce, nasi Klienci uzyskują dostęp do wartościowych benefitów zarezerwowanych na wyłączność" – mówi o koncie Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank.

Toyota Bank Polska działa w naszym kraju już od 2001 roku. Rok później uruchomiona została także działalność leasingowa. Głównym celem banku jest finansowanie zakupu samochodów marki Toyota. Od kilku lat usługi zostały jednak znacznie poszerzone – wprowadzono konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze.

Moto Konto w Toyota Banku

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za usługi bankowości elektronicznej
  •  

  •  
  • 0 zł za obsługę karty debetowej
  • 0 zł za przelewy https://www.toyotabank.pl/moto-konto/szczegoly/
 

KTO MOŻE ZAŁOŻYĆ MOTO KONTO?

Moto Konto mogą założyć wszystkie osoby zmotoryzowane – bez względu na płeć, wiek oraz markę posiadanego samochodu. Aby otworzyć konto, trzeba być jedynie pełnoletnim. 

"Moto Konto to jedyna taka oferta na rynku dla wszystkich posiadaczy samochodów, którzy chcieliby płacić przez cały rok mniej za paliwo i równocześnie korzystać z dodatkowych przywilejów. Chcemy zaprosić jak największą ilość Klientów do świata Toyoty. Dzięki synergii działań pomiędzy poszczególnymi podmiotami grupy Toyota w Polsce, nasi Klienci uzyskują dostęp do wartościowych benefitów zarezerwowanych na wyłączność" – precyzuje Bartosz Suchecki.


 

ILE KOSZTUJE KORZYSTANIE Z MOTO KONTA?

Moto Konto będzie kosztowało realnie 0 zł, jeżeli Klient spełni jeden z trzech warunków:  
– utrzymanie średniego miesięcznego salda na koncie w wysokości 1000 zł,
– utrzymanie depozytu w wysokości 2500 zł,
– spłacanie rat za finansowanie w Toyota Bank albo Toyota Leasing Polska swojego auta. 

Ponadto w ramach promocji "Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo" Klienci mogą otrzymać 5% albo 10% zwrotu za zakupione paliwo. Wysokość zwrotu uzależniona jest od miesięcznego salda utrzymywanego na koncie, poziomu oszczędności w Banku, a także od wartości transakcji wykonanych kartą przypisaną do Moto Konta.

Jeszcze większe korzyści czekają na tych, którzy kupią w sieci Toyota albo Lexus nowy lub używany pojazd (również z finansowaniem). W nagrodę można otrzymać choćby rabat cenowy na sam zakup samochodu, a także odebrać dodatkową premię:
– 500 zł w dwu kuponach po 250 zł lub
– 600 zł w 12 miesięcznych ratach.


 

JAK SKORZYSTAĆ Z BENEFITÓW?

Aby skorzystać ze wszystkich benefitów należy:
1. Założyć rachunek Moto Konto w Toyota Banku.
2. Zainstalować aplikację mobilną "Tankuj Korzyści". 
3. Zarejestrować się w promocji zwrotu za paliwo. 

"Aplikacja „Tankuj Korzyści” powstała specjalnie do obsługi promocji ze zwrotem za paliwo oraz w celu lepszego zarządzania dostępnymi bonusami. Mamy wiele pomysłów na rozwój naszej aplikacji. Planujemy dodawać w niej funkcje użyteczne z punktu widzenia kierowcy i codziennego korzystania z samochodu" – mówi Bartosz Suchecki.


PODSUMOWANIE I OPINIE

Moto Konto to znakomita oferta dla wszystkich aktywnych fanów motoryzacji. Możliwość uzyskania zwrotu za drożejące paliwo z pewnością przypadnie do gustu wielu kierowcom. Dodatkowym atutem konta jest fakt, iż przy spełnieniu jednego z trzech warunków koszt prowadzenia rachunku obniża się to 0 zł. Niestety bez ponoszenia dodatkowych kosztów można wypłacić pieniądze z bankomatu jedynie 3 razy w miesiącu. 
 
Plusy:
– darmowe przelewy,
– dostęp do bankowości internetowej,
– bezpłatna obsługa karty debetowej,
– liczbe programy premiowe,
– możliwośc uzyskania zwrotu za paliwo.
 
Minusy:
– prowizja od wypłaty z bankomatu powyżej 3 transakcji w miesiącu (1%, min. 10 zł),
– prowizja od każdej wpłaty pieniędzy w gotówce (1%, min. 10 zł).  

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 3 / 5, łącznie 2 ocen
Komentarze (0)

Oferta zawiła jak przewód pokarmowy

haha robia i auta i kredyty, smichu warte! prawie jak tchibo i ich kawa+miotła w sprzedaży