Nagroda za wzięcie kredytu gotówkowego w Getin Banku

Nagroda za wzięcie kredytu gotówkowego w Getin Banku

author
Patryk Byczek
29 czerwca 2021

Getin Bank poinformował w komunikacie prasowym, że biorąc w instytucji promocyjny kredyt gotówkowy, dla kredytobiorców przewidziana jest nagroda w formie karty prezentowej o wartości 80 złotych. Sprawdzamy szczegóły.

Osoby, które w najbliższej przyszłości skorzystają z oferty kredytu gotówkowego w Getin Banku oraz sfinalizują ją z poziomu bankowości elektronicznej, otrzymają karty prezentowe do sklepu internetowego Empik.com o wartości 80 złotych. Getin Bank kieruje promocję do obecnych, ale również nowych Klientów banku, którzy posiadają aktywny dostęp do bankowości elektronicznej i co najważniejsze –  obejmuje wszystkie kredyty gotówkowe (kredyty ratalne i konsolidacyjne również), o wartości minimum 10 000 złotych. Promocja trwa do końca lipca 2021 roku.

Jak skorzystać z oferty

Aby skorzystać z oferty promocyjnej przygotowanej przez Getin Bank należy sfinalizować umowę kredytu gotówkowego z poziomu bankowości elektronicznej (mobilnej lub internetowej) oraz spełnić kilka dodatkowych warunków. Mowa o:
– niemożności odstąpieniu od umowy kredytu,
– udzieleniu lub posiadaniu wyrażonych zgód marketingowych (w dniu zawarcia umowy kredytowej),
– utrzymać te zgody do momentu przekazania przez bank nagrody,
– w momencie przyznania nagrody Klient musi posiadać aktywny dostęp do bankowości elektronicznej,
– zawarciu w trakcie trwania promocji umowę kredytu w bankowości elektronicznej na kwotę netto nie niższą niż 10 000 złotych.
W promocji do zgarnięcia jest e-karta prezentowa do sklepu internetowego Empik.com o wartości 80 złotych. E-karta jest ważna do 31 października 2021 roku. Każdy Klient może zgarnąć wyłącznie jedną nagrodę, niezależnie od tego, ile weźmie kredytów i spełni pozostałe warunki promocji.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.


źródło: https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/biuro-prasowe/w-promocji-kredytu-gotowkowego-karta-prezentowa-o-wartosci-80-zl-dla-klientow-getin-banku.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Żagań
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
25 maja 2017

Kredyt hipoteczny Żagań

Czesi z coraz większym zadłużeniem
Wpisy
author
Patryk Byczek
22 lutego 2018

Czesi z coraz większym zadłużeniem

W którym mieście zapłacimy najmniejsze OC ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
16 grudnia 2017

W którym mieście zapłacimy najmniejsze OC ?

Profi Credit w Stalowej Woli
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
08 czerwca 2019

Profi Credit w Stalowej Woli

KredytOK w Pile
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
27 stycznia 2017

KredytOK w Pile

Pożyczka 600 zł – jak dostać?
Pożyczki
author
Patryk Byczek
26 października 2022

Pożyczka 600 zł – jak dostać?

Porównaj