Bank Pekao z niższym wkładem własnym i stałym oprocentowaniem kredytu mieszkaniowego

Bank Pekao z niższym wkładem własnym i stałym oprocentowaniem kredytu mieszkaniowego

author
Patryk Byczek
14 kwietnia 2021

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym i specjalnej ofercie skierowanej ku osobom, które rozważają zakup nieruchomości. Aktualnie Klienci mogą skorzystać z promocji oferującej 0% prowizji oraz możliwość finansowania 90% wartości nieruchomości. Dzięki temu jest to obecnie jedna z najlepszych ofert na polskim rynku. Sprawdzamy szczegóły.

Oferta promocyjna

Stałe oprocentowanie kredytu jest wciąż nowością na naszym rynku, o którą coraz częściej pytają Klienci. Wybierając tę ofertę Klient ma pewność, że przez dany okres czasu rata nie ulegnie zmienia. Takie rozwiązanie pozwala na o wiele dokładniejsze planowanie budżetu bez strachu o zmiany stóp procentowych. Korzystając z oferty przygotowanej przez Bank Pekao kredytobiorcy mogą liczyć na stałe oprocentowanie od 3,45% obowiązujące przez pierwsze piec lat kredytu, z możliwości przedłużenia na następne pięcioletnie okresy. Obecnie Klienci mogą skorzystać również z promocji “prowizja 0%”, w której nie płaci się opłaty za przygotowanie za przygotowanie i zawarcie umowy.

Należy również wspomnieć o ofercie ze zmiennym oprocentowaniem, w której Klienci mogą liczyć na marżę od 1,95% oraz opcjonalnie braku prowizji. Klienci mogą skorzystać z wyższej kwoty finansowania, która jest możliwa dzięki obniżeniu wymogu w zakresie minimalnego poziomu wkładu własnego – teraz może wynieść nawet 10%.

Przygotowując ofertę, zwracamy uwagę aby była jasna i zrozumiała dla klienta a jednocześnie elastyczna. To pozwala dostosować kredyt do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów, zapewniając im komfort dokonywanego wyboru. Dzisiaj złożenie wniosku o kredyt mieszkaniowy jest bardzo proste, chociaż wielu klientom kredyt hipoteczny wciąż kojarzy się szeregiem formalności i licznymi wizytami w banku. W Banku Pekao klienci mogą złożyć wniosek bez wychodzenia z domu, a profesjonalny doradca hipoteczny pomoże dostosować parametry kredytu do potrzeb klienta, przejść przez cały proces i poinformuje o decyzji kredytowej. Warto sprawdzić naszą ofertę – samo złożenie wniosku i uzyskanie decyzji kredytowej nie wiąże się z żadnymi kosztami dla klienta a ułatwia podjęcie decyzji wśród dostępnych ofert i możliwości.

mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao.

Na stronie internetowej Banku Pekao można skorzystać z kalkulatora online “Szybka rata”, aby zobaczyć wysokość raty. Wniosek można złożyć w każdej placówce Pekao lub zdalnie. Skan wniosku oraz innych wymaganych dokumentów należy przesłać w wiadomości e-mail lub wykorzystać do tego bankowość Pekao24. Klienci mogą liczyć na wsparcie doradcy hipotecznego online. Ostatnim etapem jest podpisanie umowy w oddziale, do którego Klient otrzymuje zaproszenie dopiero po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/659947/stale-oprocentowanie-i-wymagany-nizszy-wklad-wlasny-w-ofercie-kredytu-mieszkaniowego-pekao

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Mielcu
Oddziały
author
Patryk Byczek
28 maja 2019

Santander Bank Polska w Mielcu

Gwiazda Jakości Obsługi 2018 dla firmy NetCredit
Wpisy
author
Patryk Byczek
18 kwietnia 2018

Gwiazda Jakości Obsługi 2018 dla firmy NetCredit

ING Księgowość z nową formą rozliczania firmy
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 lutego 2020

ING Księgowość z nową formą rozliczania firmy

2/3 Polaków do świątecznych wydatków podchodzi z głową
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
23 grudnia 2019

2/3 Polaków do świątecznych wydatków podchodzi z głową

Pożyczki bez BIK Bielsko-Biała
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Pożyczki bez BIK Bielsko-Biała

Emerytura obywatelska – dla kogo?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
14 sierpnia 2019

Emerytura obywatelska – dla kogo?

Porównaj