Norwegian Air Shuttle kontakt – infolinia

Norwegian Air Shuttle kontakt – infolinia

author
Dominika Sobieraj
15 stycznia 2020

Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z konsultantem Norwegian Air Shuttle jest infolinia. Sprawdzamy wszystkie numery oraz inne dostępne formy kontaktu.

Na pytania, które są najczęściej zadawane konsultantom linii Norwegian Air Shuttle, odpowiedź znajdziemy w sekcji pytań i odpowiedzi na stronie internetowej przewoźnika: https://www.norwegian.com/pl/pomoc-i-kontakt/.

W przypadku ważnych spraw albo pytań, które wymagają natychmiastowej odpowiedzi, najszybszą informację uzyskamy właśnie na infolinii. Przez telefon możemy również kontaktować się w tych sprawach, które są poruszone na stronie internetowej przewoźnika.

Norwegian Air Shuttle infolinia

Infolinia Norwegian Air Shuttle jest dostępna w wielu językach i – w przeciwieństwie do infolinii innych popularnych przewoźników – jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (bez wyjątków z tytułu dni świątecznych lub wolnych od pracy).

Norwegian Air Shuttle kontakt numer

numer kontaktowy: +47 2149 00 15

koszt połączenia: zgodny z taryfą operatora, bez dodatkowych opłat

czynne: całodobowo przez siedem dni w tygodniu


Pozostałe numery Norwegian Air Shuttle:

wypożyczenie samochodu w serwisie CarTrawler: +47 21 51 81 71

rezerwacja hotelu: 022 306 2385


Połączenie z infolinią Norwegian Air Shuttle

Niestety połączenie z infolinią Norwegian Air Shuttle z Polski możliwe jest tylko na bezpośredni norweski numer przewoźnika. Oznacza to, że po zadzwonieniu na numer podany powyżej, usłyszymy komunikaty w języku norweskim. Uwaga! Numer trzeba wpisywać bardzo dokładnie (z uwzględnieniem znaku plus na początku).

Po kilku sekundach rozmowy automat wypowie komunikat o możliwości zmiany języka na angielski – jeżeli chcemy przejść na rozmowę w języku angielskim, w około 6.-7. sekundzie rozmowy musimy kliknąć 0 na klawiaturze numerycznej naszego telefonu. Nie ma możliwości nawiązania kontaktu z infolinią Norwegian Air Shuttle w języku polskim.

Jeśli pozostaniemy na lini, po kilku sekundach odezwie się do nas automatyczna sekretarka, która powita nas i dodatkowo sekretarka może ostrzec nas przed długim oczekiwanym czasem zgłoszenia się konsultanta (taki komunikat usłyszymy tylko w przypadku dużej liczby telefonów).

Następnie sekretarka powie o kwestii konieczności wyrażenia zgody na nagrywanie rozmowy (jeżeli się nie zgadzamy, możemy kliknąć numer 1 na klawiaturze numerycznej naszego telefonu). Jeżeli tego nie zrobimy, po pięciu sekundach ciszy sekretarka znowu się odezwie – tym razem w celu wskazania, jakie mamy opcje wyboru tematu rozmowy.

Następnie pozostaje nam odczekać kilka/kilkanaście minut do momentu zgłoszenia się konsultanta.


Czas oczekiwania na połączenie z infolinią Norwegian Air Shuttle

Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Norwegian Air Shuttle? Po wysłuchaniu komunikatów (około 40 sekund) oczekiwanie może trwać od kilku do nawet kilkunastu minut. W naszym oczekiwanie na zgłoszenie się konsultanta zajęło ponad 10 minut.


Norwegian Air Shuttle formularz kontaktowy

Z przewoźnikiem Norwegian Air Shuttle możemy również nawiązać kontakt poprzez różne formularze kontaktowe. Mogą one dotyczyć:

– prośby o rachunek,
– prośby o potwierdzenie ubezpieczenia podróżnego,
– reklamacji odwołanego lotu,
– reklamacji opóźnionego lotu,
– reklamacji opóźnionego bagażu,
– reklamacji uszkodzonego bagażu,
– ubiegania się o zwrot wartości biletu i innych kosztów,
– ubiegania się o zwrot podatków za niewykorzystany bilet w taryfie LowFare,
– ubiegania się o zwrot argentyńskiego podatku od biletów.

Niestety żaden z formularzy nie jest obecnie dostępny w języku polskim, aczkolwiek przewoźnik zapewnia, że już niebawem wszystkie formularze mają być dostępne w naszym języku ojczystym.


Norwegian Air Shuttle kontakt Facebook Messenger

Z przewoźnikiem Norwegian Air Shuttle możemy także skontaktować się poprzez wiadomość na Facebooku. Oficjalne konto ma nazwę Norwegian. Po wejściu na nie wystarczy wybrać opcję kontaktu przez wiadomość prywatną.

źródło zrzutu ekranu: https://www.facebook.com/flynorwegiannow/

W naszym przypadku odpowiedź na pytanie na Facebooku musieliśmy czekać ponad godzinę.


Norwegian Air Shuttle kontakt instagram

Z liniami lotniczymi Norwegian Air Shuttle możemy również skontaktować się przez wiadomość wysłaną na profil linii na Instagramie.

Profil nazywa się: flynorwegian. Wiadomość do profilu można napisać jedynie z poziomu aplikacji (nie da się napisać jej ze strony internetowej instagram.com). Uwaga! Konsultanci nie odpiszą nam w języku polskim – podstawowym językiem obsługi jest język angielski.


Źródło:

https://www.norwegian.com/pl/pomoc-i-kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Gdańsku
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
25 lipca 2016

Alior Bank w Gdańsku

Ile zarabia ochroniarz?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
26 listopada 2019

Ile zarabia ochroniarz?

PKO BP w Rawiczu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
06 września 2019

PKO BP w Rawiczu

Santander Consumer Bank Zabrze
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
18 lipca 2021

Santander Consumer Bank Zabrze

Polacy nie wierzą w spadek cen mieszkań
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
14 listopada 2019

Polacy nie wierzą w spadek cen mieszkań

Porównaj