Nowa odsłona programu paragonowego w aplikacji goodie

Nowa odsłona programu paragonowego w aplikacji goodie

author
Patryk Byczek
04 marca 2021

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym, że goodie startuje z nową wersją paragonowego programu, który pozwala Klientom na odbieranie nagród za zakupy w konkretnej galerii handlowej. Nowo wprowadzone rozwiązania pozwalają na o wiele wygodniejsze skanowanie paragonów, natomiast odbiór nagród jest możliwy przez kilka kliknięć w ekran. Sprawdzamy szczegóły.

Nowa odsłona programu w aplikacji goodie pozwala na:

– dodawanie paragonów,
– odbiór nagrody (eKarta podarunkowa),
– zbieranie punktów w aplikacji.

Są to najważniejsze funkcjonalności przygotowane przez twórców nowego programu paragonowego. Warto dodać, że z nowo wprowadzonego rozwiązania mogą korzystać galerie handlowe, które pozwalają swoim Klientom na branie udziału w przygotowanych programach lojalnościowych.

Nasi partnerzy zyskują nowoczesne narzędzie do obsługi i promocji swoich akcji sprzedażowych, które na pierwszym miejscu stawia wygodę klientów. W ramach programu klienci mogą skanować paragony i odebrać nagrodę całkowicie online, w dogodnym dla siebie momencie.

– mówiła cytowana w komunikacie Honorata Byczyńska, Członek Zarządu Millennium Goodie.

Szczegóły na temat programu można znaleźć na stronie https://goodie.pl/lp/skanujparagony.

Nagroda dla Uczestników

Bank Millennium informuje, że nagrodą dla Uczestników jest, między innymi, eKarta podarunkowa goodie, która pozwala posiadaczom na całkowicie bezkontaktowe przekazanie pieniędzy. Nagrodą otrzymaną w programie paragonowym można płacić w sklepach na terenie danej galerii handlowej. Odbiór i korzystanie z eKarty jest bardzo proste – wystarczy kilka kliknięć w ekran. Uczestnicy nowego programu goodie mogą korzystać także ze stałych zniżek w tych samych sklepach oraz dostępu do obowiązujących aktualnie ofert czasowych i specjalnych wydarzeń. Do nowego programu paragonowego jako pierwsze dołączyło centrum handlowe Europa Centralna w Gliwicach.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=nowy-program-paragonowy-goodie-wygodny-i-ca%25C5%2582kowicie-online-25.02.2021&news_articleId=29587056

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Łańcut
Oddziały
author
Patryk Byczek
26 października 2020

Kasa Stefczyka Łańcut

Kasa Stefczyka Gdynia
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 października 2020

Kasa Stefczyka Gdynia

Inspektorat ZUS w Złotoryi
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Złotoryi

Horum Bank szuka finansowania
Wpisy
author
Patryk Byczek
17 lipca 2018

Horum Bank szuka finansowania

Klienci PKO BP mogą wnioskować o Tarczę Finansową PFR 2.0
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 stycznia 2021

Klienci PKO BP mogą wnioskować o Tarczę Finansową PFR 2.0

Porównaj