Nowe ubezpieczenie dla Klientów Nest Banku

Nowe ubezpieczenie dla Klientów Nest Banku

author
Aleksandra Gościnna
03 czerwca 2021

MetLife poszerza zakres dotychczasowej współpracy z Nest Bankiem. Wprowadzona została bowiem nowa oferta ubezpieczenia na życie, tym razem skierowana do mikorprzedsiębiorców. Sprawdzamy szczegóły.

MetLife jest firmą ubezpieczeniową, która oferuje ubezpieczenia, renty kapitałowe i świadczenia pracownicze. Od pewnego czasu współpracuje z Nest Bankiem. Klienci firmowi banku będą mieli okazję skorzystać z nowego produktu, który jest efektem zwiększonej współpracy MetLife z Nest Bankiem.

Nowy produkt to ubezpieczenia na życie dla mikroprzedsiębiorców. Dzięki niemu Klienci firmowi z tej grupy przedsiębiorców będą mogli ubezpieczyć się na wypadek trwałej lub czasowej niezdolności do pracy, a także innych zdarzeń.

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy

MetLife wprowadza specjalny produkt dla mikroprzedsiębiorców, którzy są Klientami Nest Banku i chcą zabezpieczyć się na wypadek czasowej lub trwałej niezdolności do wykonywania pracy, poważnej choroby albo konieczności pobytu w szpitalu z powodu nieszczęśliwego wypadku. Tym razem produkt ten skierowany jest bezpośrednio do mikroprzedsiębioców, którzy myślą o swojej ochronie oraz swoich najbliższych.

Ubezpieczenie dostępne będzie w kilku wariantach, a zatem każdy Klient będzie mógł wybrać jego odpowiedni zakres – taki, który będzie odpowiadał rzeczywistym wymaganiom. Ubezpieczenie jest ochroną na wypadek zdiagnozowania ciężkiej choroby, np. nowotworu, a także wystąpienia zawału czy udaru. Dodatkowo zabezpiecza nas również podczas pobytu w szpitalu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem, czy trwałej lub czasowej niezdolności do pracy.

"

W Nest Banku dążymy do tego, aby nasza oferta dla mikroprzedsiębiorców była kompleksowa – nie tylko w zakresie produktów finansowych, ale też i okołofinansowych. Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest poczucie bezpieczeństwa dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o ubezpieczenia przygotowane specjalnie na potrzeby mikroprzedsiębiorców. Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na MetLife, ponieważ mamy dobre doświadczenia we współpracy przy produktach dla konsumentów

– komentuje Piotr Stankiewicz z Nest Banku.

Kto skorzysta z nowego produktu?

Nowe ubezpieczenie skierowane jest do mikiroprzedsiębiorców, którzy chcą uzyskać w Nest Banku kredyt gotówkowy dla firm. W procesie zawierania umowy nie ma konieczności wykonywania badań czy uzupełniania formularzy medycznych. Co ciekawe, Klienci zostaną objęci całodobową ochroną niezależnie od położenia – na całym świecie. Ubezpieczenia od MetLife nie wykluczają dodatkowo wystąpienia epidemii, także koronawirusa.

"

Rozszerzenie współpracy z Nest Bankiem umożliwia nam dotarcie z naszą ofertą do nowej grupy klientów – mikroprzedsiębiorców, dla których w obecnej sytuacji bardzo istotna jest gwarancja uzyskania realnego wsparcia w nieprzewidzianych sytuacjach. Zależało nam na tym, aby z naszego rozwiązania mogło skorzystać jak najwięcej osób, stąd trzy warianty do wyboru o zróżnicowanym zakresie ochrony, zapewniające klientom niezbędne zabezpieczenie finansowe, a także doraźną pomoc w razie poważnej choroby czy wypadku

– informuje Małgorzata Półjanowicz, Dyrektor Pionu Klientów Instytucjonalnych w MetLife.


Źródło:

https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/aktualnosci/metlife-wprowadza-nowe-ubezpieczenie-dla-klientow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki 100% przyznawalności
Pożyczki
author
Patryk Byczek
23 maja 2023

Pożyczki 100% przyznawalności

Promocja: “Nie ma jak z domu” w Credit Agricole
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 stycznia 2021

Promocja: “Nie ma jak z domu” w Credit Agricole

Promocja: „Jesienny szał” w BNP Paribas
Aktualności
author
Patryk Byczek
27 września 2021

Promocja: „Jesienny szał” w BNP Paribas

Pożyczki bez BIK Biała Podlaska
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
25 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Biała Podlaska

Credit Agricole w Elblągu
Oddziały
author
Patryk Byczek
12 lipca 2019

Credit Agricole w Elblągu

Porównaj