Nowy spot ING w ramach kampanii „Robimy swoje, tylko inaczej”

Nowy spot ING w ramach kampanii „Robimy swoje, tylko inaczej”

author
11 sierpnia 2020

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym o wystartowaniu z kolejnym spotem reklamowym w ramach kampanii „Robimy swoje, tylko inaczej”. Kampania promuje program Visa Oferty, który jest dostępny w aplikacji Moje ING.

Visa Oferty jest funkcją, która pozwala zwiększyć możliwości budżetu, dzięki czemu nawet trudne czasu (na przykład podczas pandemii) nie zatrzymają Polaków przed realizacją postanowionych sobie celów i przygotowanych planów. Funkcje zawarte w aplikacji Moje ING sprawiają, że Klienci o wiele łatwiej i prościej mogą zarządzać swoimi finansami i czuwać na wydatkami. W najnowszym spocie reklamowym pod tytułem „Babcia” w ramach kampanii „Robimy swoje, tylko inaczej”, ING Bank Śląski koncentruje się przede wszystkim na tym, że bardzo ważne jest pilnowanie wydatków, ale również oszczędzanie dzięki bardzo korzystnym okazjom. Mowa oczywiście o, między innymi, programie Visa Oferty. Klienci po dołączeniu do programu mogą cieszyć się zwrotami części wydatków, o których będzie informowała aplikacja poprzez powiadomienia.

Postawy konsumenckie zmieniają się na bardziej zrównoważone w kwestii podejścia do wydatków. Szybko przestawiliśmy się też na bankowość mobilną – prawie połowa z nas zamawia zakupy z dostawą do domu. Widać również, że z każdym tygodniem uwalniania gospodarki, Polacy zaczynają patrzeć bardziej optymistycznie w przyszłość. Doświadczamy nowych rzeczy, odkrywamy nowe pasje, wracamy do działania. Aż 60% ankietowanych twierdzi, że będzie bardziej cenić swój czas – zmieniają się więc priorytety, ale nie zmienia nasza społeczna energia do działania.

– mówiła cytowana w komunikacie Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Program Visa Oferty pozwala Klientom ING otrzymywać automatyczny zwrot części wydatków dokonanych kartą Visa u partnerów programu. Usługę można aktywować po zalogowaniu się do aplikacji Moje ING > zakładka Moje Rabaty. Nie jest potrzebna jakakolwiek inna aplikacja, w której Klienci musieliby podawać numer karty. W ramach Visa Oferty Klienci ING w sierpniu i wrześniu mogę korzystać z ofert w takich sklepach, jak między innymi: Decathlon, Glovo, H&M. Aby skorzystać z promocji Klienci muszą aktywować oferty w Moim ING.


ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/551770/latwiej-robic-swoje-gdy-ma-sie-ogarniete-finanse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Przysucha
Oddziały
author
25 lipca 2021

Santander Consumer Bank Przysucha

PKO BP w Jelczu-Laskowicach
Oddziały
author
15 sierpnia 2019

PKO BP w Jelczu-Laskowicach

Jakie dochody są uznawane przez firmy pożyczkowe?
Poradnik
author
04 lipca 2022

Jakie dochody są uznawane przez firmy pożyczkowe?

Nagrody DCA za komunikację dla ING Banku Śląskiego
Bez kategorii
author
26 września 2019

Nagrody DCA za komunikację dla ING Banku Śląskiego

Jak sprawdzić, czy mam komornika sądowego?
Dla zadłużonych
author
22 maja 2022

Jak sprawdzić, czy mam komornika sądowego?

Kredyt samochodowy Brzeg
Kredyty miasta
author
24 listopada 2017

Kredyt samochodowy Brzeg