Obniżona prowizja kredytu gotówkowego w mBanku

Obniżona prowizja kredytu gotówkowego w mBanku

author
04 listopada 2019

W ostatnim czasie na swojej stronie internetowej mBank poinformował o obniżeniu prowizji kredytu gotówkowego dla swoich klientów. Aby jednak skorzystać z tejże okazji na poniesienie niższych kosztów kredytów, wniosek o zobowiązanie należy złożyć przez Internet. Jakie warunki trzeba spełnić, aby obniżyć prowizję o 1 albo 2 proc.?

Zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie internetowej mBanku klienci spółki poszukujący kredytu gotówkowego mają szansę na obniżenie prowizji o jeden albo nawet dwa procent. Aby tego dokonać, przede wszystkim wniosek o kredyt należy złożyć online na stronie Banku.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, czyli faktyczny koszt kredytu, jaki poniesiemy w skali roku zaciągając to zobowiązanie, wynosi 18,50 proc. Na taki wynik składa się oprocentowanie kredytu nominalne w wysokości 9,99 proc., jak również prowizja 13,99 proc. Właśnie tę drugą klient może sobie obniżyć.

mBank umożliwił ponadto uzyskanie informacji o wysokości raty jeszcze przed złożeniem wniosku o kredyt. Wystarczy na stronie spółki skorzystać z dwóch suwaków by ustawić wysokość kwoty, którą klient zamierza pożyczyć, oraz okres spłaty. W efekcie prezentowane są całkowite koszty kredytu.

Jak obniżyć prowizję kredytu gotówkowego w mBanku?

Zatem na przykład jeżeli klient pożyczy 12 850 zł na okres dwóch lat, czyli zapłaci 48 comiesięcznych rat, każdego miesiąca będzie miał do spłaty ratę w wysokości 371 złotych. Przy nieobniżonej jeszcze prowizji z kalkulatora na stronie mBanku wynika, że całkowity koszt takiego kredytu to 4 978,81 złotych.

Podczas ustalania wysokości kredytu i terminu jego spłaty klient ma szansę na odznaczenie dwóch pól. Jedno z nich dodaje do kredytu ubezpieczenie, a drugie przeznaczone jest na wprowadzenie jednego z dwóch kodów obniżających prowizję. Pierwszy z nich brzmi „RATA” i pozwala na obniżenie prowizji o 1 proc., zmniejszając tym samym koszty kredytu.

Ze względu na fakt, iż maksymalnie w ramach tego kredytu gotówkowego można starać się o 150 000 zł na nawet 10 lat, powstał drugi kod, który obniży prowizję o aż 2 procent, tym samym jeszcze mocniej zmniejszając koszt kredytu. Tenże kod brzmi –DWA i jest on dostępny od kwoty kredytu co najmniej 30 000 zł.

Warunki udzielenia kredytu gotówkowego przez mBank

Przy okazji poinformowania klientów o kodach obniżających prowizję, mBank postanowił przypomnieć najważniejsze warunki udzielenia kredytu gotówkowego. Poza przytoczonymi wyżej maksymalną kwotą kredytu i okresem kredytowania są jeszcze różne inne udogodnienia z wzięcia kredytu właśnie w tym banku.

Przede wszystkim tenże produkt finansowy cechuje duża doza elastyczności. Albowiem całkowicie bezpłatnie można w ramach oferty wydłużyć albo skrócić okres kredytowania, poprzez wcześniejszą spłatę. Co więcej, to klient decyduje o tym, jaki dzień będzie dniem spłaty raty, a także bezpłatnie może go zmienić.

I w końcu, umowa kredytowa napisana jest zrozumiałym językiem. Zaś klienci mBanku mają szansę otrzymać tenże kredyt całkowicie online za pośrednictwem wspomnianych suwaków. Po uzupełnieniu informacji o wysokości kredytu i okresie spłaty wystarczy kliknąć „złóż wniosek”, albo zadzwonić na mLinię lub wybrać się do oddziału.


Źródła:
https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-standard/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank zachęca do wypełnienia ankiety
Bez kategorii
author
04 września 2019

Alior Bank zachęca do wypełnienia ankiety

Kredyt konsolidacyjny Choszczno
Wpisy Inne
author
20 maja 2017

Kredyt konsolidacyjny Choszczno

Alior Bank w Jaworznie
Oddziały
author
28 czerwca 2019

Alior Bank w Jaworznie

„Kwarantanna domowa” – rządowa aplikacja
Bez kategorii
author
22 marca 2020

„Kwarantanna domowa” – rządowa aplikacja

Kredyt samochodowy Świdnica
Kredyty miasta
author
17 listopada 2017

Kredyt samochodowy Świdnica