Piotr Maj członkiem zarządu Millennium Leasing

Piotr Maj członkiem zarządu Millennium Leasing

author
Dominika Sobieraj
11 czerwca 2019

Skład Zarządu Millennium Leasing został poszerzony z trzech do czterech osób. Nowopowstałe stanowisko objął Piotr Maj, który z Grupą Banku Millennium związany jest już od 10 lat.

Piotr Maj członkiem zarządu

Piotr Maj na stanowisko Członka Zarządu Spółki został powołany przez Zgromadzenie Wspólników Millennium Leasing ostatniego dnia maja 2019 roku. Maj zatem już niemal dwa tygodnie cieszy się nową posadą w Banku Millennium.

Pozostałymi Członkami Zarządu Spółki pozostają nadal:

 1. Marcin Balicki (Prezes Zarządu Millennium Leasing),
 2. Agnieszka Kozakiewicz-Pietrzak,
 3. Edward Marek Łazarz.

Dziesięcioletnia współpraca

Piotr Maj jest absolwentem Politechniki Lubelskiej, ale posiada również dyplomy innych renomowanych uczelni (Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dublin Business School).

Jego współpraca z Bankiem Millennium zaczęła się już 10 lat temu – zatrudnienie podjął w 2009 roku. Przez ostatnie cztery lata Piotr Maj pełnił funkcję kierowniczą w Zespole Zarządzania Projektami w Departamencie Procesów Banku Millennium.

Brał również czynny udział w wielu bardzo ważnych przedsięwzięciach bankowych, szczególnie w tych, które związane były z:

 1. optymalizacją procesów,
 2. usprawnianiem obszarów,
 3. rozwojem produktów bankowych.

Stopień zawodowy od Związku Banków Polskich

Piotr Maj, jako jeden z pierwszych Polaków, może również poszczycić się otrzymaniem certyfikatu oraz stopnia zawodowego Senior Managera ds. Zarządzania Procesami i Jakością nadawanego najlepszym w tej dziedzinie przez Związek Banków Polskich. Jest także certyfikowanym Six Sigma Black belt’em.

Marcin Balicki, Prezes Zarządu Millennium Leasing, jest wyraźnie zadowolony z takiego wyboru nowego członka zarządu:

"

Gratuluję Piotrowi Majowi nominacji do Zarządu Millennium Leasing. Wiedza i doświadczenie Piotra, zdobyte w projektach realizowanych przez Bank Millennium, są kluczowym uzupełnieniem kompetencji, które mamy w Millennium Leasing.

Jego znajomość procesów, a także wykorzystywanych technologii będzie wspierać identyfikowanie i wykorzystywanie synergii między Spółką a Bankiem. Kierunek na integrację Millennium Leasing z Bankiem to najbardziej efektywna strategia w czasach, kiedy coraz bardziej liczy się jakość doświadczenia klienta oraz cyfryzacja we wszystkich obszarach naszej działalności.

Również sam Piotr Maj wyraża duże zadowolenie i wdzięczność z powodu powierzenia mu tak ważnego zadania, jak pełnienie funkcji Członka Zarządu Millennium Leasing:

"

Nominacja na stanowisko Członka Zarządu Millennium Leasing jest dla mnie wyrazem zaufania Grupy Millennium, za które dziękuję. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie projektowe i managerskie prowadząc projekty optymalizacyjne oraz rozwojowe w nowej organizacji.

Jestem przekonany, że wraz z nowym zespołem dostarczymy klientom najwyższej jakości usługi i rozwiązania, a ich satysfakcja będzie dla nas wynagrodzeniem za wzmożoną pracę.


Millennium Leasing

Spółka Millennium Leasing sp. z o.o. jest jedną z najdłużej funkcjonujących na rynku polskim firm leasingowych. Działalność spółki rozpoczęła się jeszcze w 1991 roku pod marką BEL Leasing. Od 2006 spółka działa już pod marką Millennium Leasing i jest aktywnym członkiem Związku Polskiego Leasingu.

Działalność Millennium Leasing obejmuje finansowanie środków trwałych takich jak:

 1. samochody osobowe,
 2. samochody dostawcze,
 3. maszyny,
 4. urządzenia specjalistyczne dla konkretnych branż,
 5. środki transportu ciężkiego,
 6. nieruchomości.

Klientami Millennium Leasing są nie tylko mikroprzedsiębiorcy, ale i Klienci korporacyjni.


Źródło:

https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/piotr-maj-powolany-na-czlonka-zarzadu-millennium-leasing-06-06-19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt samochodowy Łódź
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
27 października 2017

Kredyt samochodowy Łódź

Alior Bank w Gdyni
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
11 maja 2019

Alior Bank w Gdyni

ING Bank Śląski udostępnia Autopay w Moje ING
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2020

ING Bank Śląski udostępnia Autopay w Moje ING

Alior Bank w Krzeszowicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
15 lipca 2019

Alior Bank w Krzeszowicach

„Trade Finance bez tajemnic” – webinar w ING
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 lipca 2021

„Trade Finance bez tajemnic” – webinar w ING

Kasa Stefczyka Kościerzyna
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 października 2020

Kasa Stefczyka Kościerzyna

Porównaj