PKO BP z ofertą dla przedsiębiorców w Black Friday

PKO BP z ofertą dla przedsiębiorców w Black Friday

author
Patryk Byczek
29 listopada 2019

PKO BP również bierze udział w Black Friday. Największy bank w Polsce przygotował promocyjną ofertę dla swoich Klientów firmowych. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z wydłużenia bezpłatnego okresu korzystania z e-Księgowości.

PKO BP umożliwia darmowe korzystanie z e-Księgowości przez dodatkowe trzy miesiące, czyli łącznie przez sześć miesięcy. Oferta ważna jest wyłącznie w piątek 29 listopada 2019 roku. Promocja jest skierowana do posiadających konto firmowe Klientów, którzy nie posiadają e-Księgowości.

„Przedsiębiorcom też należy się dobra oferta na Black Friday. Przygotowaliśmy więc dla nich specjalną promocję – dostęp do w pełni funkcjonalnej aplikacji e-Księgowość przez 6 miesięcy za darmo w najwyższym pakiecie. W naszym programie oferujemy klientom szybkie i wygodne wystawianie faktur, moduły Majątek, Księgowość, Magazyn oraz Kadry i płace, dzięki którym samodzielne prowadzenie księgowości jest intuicyjne i proste. Aplikacja e-Księgowość jest również w pełni zintegrowana z kontem bankowym oraz menadżerem finansów, czyli Asystentem firmowym.” – mówił przedstawiciel Departamentu Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw w PKO Banku Polskim, Łukasz Czech.


źródło grafiki: PKO BP

Aktywacja usługi

e-Księgowość jest aplikacją dostępną w bankowości internetowej PKO BP, iPKO. Klienci biznesowi w bardzo prosty sposób mogą uruchomić usługę. Wystarczy jedynie:

  1. Zalogować się do bankowości internetowej.
  2. Przejść do sekcji „Moja firma”.
  3. Przejść do zakładki „e-Księgowość”.
  4. Znaleźć przycisk „Aktywuj usługę” i go nacisnąć.

Ważnym i wymaganym przez bank krokiem jest potwierdzenie danych i zaakceptowanie oświadczeń i zgód, bez których usługa nie zostanie aktywowana. Włączenie usługi należy potwierdzić kodem SMS lub narzędziem autoryzacyjnym w aplikacji IKO. Opisane wyżej czynności może wykonać jedynie właściciel lub współwłaściciel firmy. Wszelkie informacje na temat e-Księgowości i promocyjnej oferty na Black Friday dostępne są na stronie banku pod adresem: www.pkobp.pl/sfk.

Aplikacja księgowa w PKO BP

Klienci biznesowi w PKO BP mogą korzystać z e-Księgowości od lutego bieżącego roku. Narzędzie pozwala na indywidualne prowadzenie i posługiwanie się systemem księgowo-finansowym, który jest połączony z innymi usługami dostępnymi w bankowości elektronicznej. Usługa e-Księgowości pozwala Klientom zmaksymalizować działania księgowe przy jednoczesnym ograniczeniu własnego wkładu sił i czasu. E-Księgowość to synonim bardzo prostego prowadzenia finansów firmy od strony rachunków, rozliczeń, faktur i dokumentów księgowych.

Dostarczany przez Bank system umożliwia również na przechowywanie wszelkiego rodzaju dokumentów, które są potrzebne do zamknięcia danego miesiąca księgowego i utworzenia różnego typu deklaracji. Te można w bardzo prosty sposób podpisać, wysłać do urzędu, a następnie pobrać potwierdzenie odbioru.

e-Księgowość wraz z e-Sklepem, e-Prawnikiem i Asystentem Firmowym tworzą gruntowny ekosystem usług, dzięki któremu przedsiębiorca może samodzielnie prowadzić swoją firmę. Każda wspomniana wcześniej usługa jest dostępna z poziomu iPKO. Dzięki Asystentowi Firmowemu, którego PKO BP oddał do użytku we wrześniu 2018 roku, przedsiębiorcy otrzymali wgląd do takich danych, jak:

– przepływy na koncie,
– koszty działalności,
– przychody działalności.

Asystent Firmowy jest połączony z kalendarzem spotkań i zdarzeń, dzięki czemu Klienci otrzymują przypomnienia o złożeniu deklaracji VAT, czy opłaceniu ZUSu.

e-Sklep przyda się Klientom biznesowym, którzy mają w planach sprzedaż w Internecie. Mogą oni wówczas korzystać z gotowych szablonów e-Sklepu lub stworzyć stronę według indywidualnego projektu.

e-Windykacja to usługa przygotowana i opracowana przez start-up Vindicat. Narzędzie pomaga Klientom w zapobieganiu zatorom płatniczym oraz odzyskiwaniu należności, które wynikają z niezapłaconych faktur.

PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł ponad 1 229 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


źródło: https://media.pkobp.pl/79824-w-pko-banku-polskim-oferta-dla-przedsiebiorcow-na-black-friday-w-promocji-e-ksiegowosc-bez-oplat-przez-dodatkowe-3-miesiace

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Sopocie
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 maja 2019

Santander Bank Polska w Sopocie

Kredyt samochodowy Kraśnik
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
28 listopada 2017

Kredyt samochodowy Kraśnik

Mieszkanie Plus w Radomiu
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
27 lipca 2017

Mieszkanie Plus w Radomiu

Kredyt gotówkowy Zgierz
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
21 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Zgierz

Porównaj