Kredyt 500+ w Alior Banku

Kredyt 500+ w Alior Banku

author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2016
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria
Tego można się było spodziewać. Banki przygotowują lepsze oferty kredytowe dla osób, które złożą wniosek Rodzina 500+ w ich systemie bankowości internetowej. Jednym z nich jest Alior Bank.

Standardowe RRSO pożyczki gotówkowej w Alior Banku wynosi 18,15%. Dla osób składających wniosek Rodzina 500+ za pośrednictwem Alior Banku, RRSO wynosi 15%.

Oferta Alior Banku jest tak skonstruowana, że rata Klienta wynosi dokładnie 500 zł, czyli minimalną kwotę świadczenia:

Pożyczka online Alior Bank

 • Pożyczka 6000 zł
 • Spłata w 13 miesięcy
 • Miesięczna rata 500 zł
 • Bez ubezpieczenia
 • W całości przez Internet

Złóż wniosek

Przykład reprezentatywny na 21 marca 2016: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 6000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 6500,00 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 500,00 zł (w tym: prowizja od udzielonego kredytu: 500,00 zł (7,69%), odsetki 0 zł), 13 równych, miesięcznych rat w wysokości 500,00 zł.

Ranking najlepszych kredytów online znajdziecie w tym miejscu:

https://www.zadluzenia.com/kredyt-online/

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Martyna
Martyna
2018-07-06 19:13:36

Jakaś ściema z tym kredytem na 500+ ,bo w dochodzie nie ma opcji świadczeń rodzinnych a pola nie da się opuścić!

Degosii
Degosii
2017-10-30 06:08:22

Bardzo to dziwne, w minioną sobotę pojechałam do jednego ze sklepów sprzedających agd i rtv, chciałam kupić kuchenkę na raty, dostaje macierzyński z krus i 500 plus na dwoje dzieci. Raty zabezpiecza tam alior i niestety ale nie uznali tego za dochody. Tak więc dziwna jest polityka banku, raz to jest dochód a innym razem już nie

maly_ale_bullsh**
maly_ale_bullsh**
2016-07-18 09:01:03

Normalna sprawa. Bank każde regularne wpływy na konto klienta traktyje jako podwyższenie jego wiarygodnosci, wypłacalności itp

executiveD1
executiveD1
2016-05-04 21:40:45

yard przeczytaj dokłądniej. Ja tu nie widzę wyciągania zasiłku na dziecko od klienta tylko tok rozumowania banku - skoro ktoś dostaje pieniądze na dziecko to jest oczywiście bardiej wypłacalny i można mu dać kredyt na lepszych warunkach, Tylko tyle i aż tyle

  tesla
  tesla
  2016-07-13 09:43:23

  wyręczyłeś mnie w tłumaczeniu sprawy. butthurt wszech obecny :(

yard
yard
2016-04-27 00:47:29

nieładnie moim zdaniem. to mają być pieniądze na dziecko a nie na spłatę jakiś długów. jeśli bank to wykorzystuje to mi się to nie podoba

  Jola m
  Jola m
  2017-04-17 12:35:53

  A jeżeli spłata długów z tej pożyczki przyczyni się np. do tego że rodzice no stracą mieszkania i dziecko będzie miało zapewniony ciepły kąt. To już ma sens.

Podobne artykuły

Program Polska Bezgotówkowa

12 miesięcy darmowego korzystania z terminali – taką ofertę Bank Pekao kieruje do firm, które jeszcze nigdy nie akceptowały kart płatniczych. Wszystko dzięki przystąpieniu do programu – “Polska Bezgotówkowa”. Czym jest ten projekt?

author
Aneta Jankowska
06 marca 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Fundacja Citi zasili konta polskich NGO’s milionem dolarów

Fundacja Citi (Citi Foundation) postanowiła zasilić budżety polskich organizacji pozarządowych (ang. NGO: non-governmental organisations) milionem dolarów. Środki mają zostać przeznaczone na wsparcie tak zwanej integracji finansowej. Będą to zatem projekty zwiększające przedsiębiorczość kobiet i młodych ludzi, jak również rozwój biznesowy imigrantów w naszym kraju.

author
Alicja Hirsekorn
08 listopada 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Kredyt hipoteczny Kołobrzeg

Potrzebujesz kredytu hipotecznego, ale nie wiesz, które banki w Kołobrzegu mają go w ofercie? Możesz sprawdzić to w naszym rankingu. Maksymalny okres spłaty wynosi 35 lat.

author
Patryk Byczek
21 czerwca 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kredyt gotówkowy – najlepsze oferty

Kredyt gotówkowy to najczęściej wybierany bankowy produkt. Pieniądze z kredytu możemy przeznaczyć na dowolny cel. Sprawdzamy, w którym banku możemy dostać najtańszy kredyt gotówkowy. Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych.

author
Dominika Byczek
31 sierpnia 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Ile kosztuje quad?

Quady stają się coraz częstszym pomysłem nie tylko na prezent, ale również pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Wielu miłośników czterech kółek i adrenaliny z pewnością zdecyduje się na zakup tego czterokołowca. Sprawdzamy, ile kosztuje quad.

author
Sandra Tessmer
10 czerwca 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

FED – czym się zajmuje?

FED czyli System Rezerwy Federalnej jest amerykańskim bankiem centralnym. Instytucja ma ogromny wpływ na politykę pieniężną kraju, kształt systemu bankowego oraz tempo rozwoju gospodarczego. Sprawdźmy czym dokładnie zajmuje się FED, jaka jest historia powstania, a także jak wygląda struktura organizacyjna instytucji.

author
Halszka Gronek
18 lipca 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.
Porównaj