PKO BP przedstawił Klientom Platformę Opportunity Network

PKO BP przedstawił Klientom Platformę Opportunity Network

author
Patryk Byczek
20 sierpnia 2020

PKO Bank Polski poinformował w komunikacie prasowym, że Klienci firmowi instytucji mogą korzystać z cyfrowej platformy Opportunity Network. Platforma o globalnym zasięgu pozwala na zawieranie relacji biznesowych.

Platforma pozwala na kupowanie i sprzedawanie  swoich:

  • firm,
  • nieruchomości,
  • produktów,
  • usług.

Na Opportunity Network widnieją oferty 35 000 różnych firm ze 140 różnych państw świata. Platforma jest skierowana do przedsiębiorców, którzy otrzymali zaproszenie od Banku oraz spełniają konkretne wymogi finansowe.

Platforma Opportunity Network jest nowoczesnym narzędziem do poszukiwania zaufanych zagranicznych i krajowych partnerów oraz odkrywania nowych okazji biznesowych nie tylko w czasie pandemii, gdy przedsiębiorcy mają ograniczone możliwości podróżowania, uczestniczenia w targach i wydarzeniach branżowych. Z platformy korzystają już pilotażowo wybrani klienci banku, którzy przeprowadzili z sukcesem pierwsze transakcje.

– mówił cytowany w komunikacie Rafał Antczak, wiceprezes Zarządu Banku.

Użytkownicy platformy

Obecnie na platformie zarejestrowało się ponad 35 000 przedsiębiorców reprezentujących 140 różnych państw świata. Należy jednak wiedzieć, że do platformy Opportunity Network zapraszane są wyłącznie firmy spełniające określone kryteria finansowe i zweryfikowane przez banki.

Proces rejestracji tego typu jest zapewnieniem wiarygodności ewentualnych partnerów. PKO Bank Polski jest obecnie jedynym bankiem w naszym kraju współpracującym z platformą Opportunity Network oraz jako jedyny bank może zapraszać swoich Klientów do korzystania z platformy.

Uczestnicy platformy udostępniają na niej ogłoszenia określające zarówno ich potrzeby, jak i cele biznesowe. W czynnikach tych zdefiniowane są:

  • branża,
  • wielkość transakcji,
  • zakres geograficzny.

Oferta jest widoczna dla wszystkich Użytkowników platformy, natomiast w sytuacji, gdy konkretna oferta przykuje uwagę, Użytkownik może zainicjować kontakt i rozpocząć negocjacje. PKO Bank Polski kieruje rozwiązanie do średnich i dużych firm i oferuje im dostęp do platformy na promocyjnych warunkach. Opłata rocznego dostępu kosztuje 950 euro, natomiast każdy następny roczny dostęp kosztuje 2500 euro. Aby Użytkownik mógł przetestować możliwości platformy, pierwszy miesiąc jest całkowicie darmowy.

PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł ponad 1 230 000 000 złotych. Pod koniec czwartego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała aktywa na poziomie ponad 342 000 000 000 złotych. Na koniec trzeciego kwartału 2019 roku mobilna aplikacja IKO była aktywna na ponad 4 000 000 urządzeń. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


źródło: https://media.pkobp.pl/106069-platforma-opportunity-network-dla-klientow-pko-banku-polskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit w Poznaniu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
17 listopada 2018

Profi Credit w Poznaniu

ING Bank Śląski w Kętach
Oddziały
author
Patryk Byczek
10 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Kętach

Kredyt samochodowy Choszczno
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
19 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Choszczno

Mieszkanie Plus w Jarocinie
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
21 lipca 2017

Mieszkanie Plus w Jarocinie

PKO BP w Garwolinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
09 września 2019

PKO BP w Garwolinie

Porównaj