zadluzenia.com
zamknij

Pożyczka Dwuosobowa w Alior Banku

„Pożyczać opłaca się we dwoje” – takim hasłem Alior Bank reklamuje swoją „Pożyczkę Dwuosobową”. Jak sama nazwa wskazuje, do umowy powinny przystąpić dwie osoby. W zamian bank zaproponuje o połowę niższe oprocentowanie.

 

RRSO „Pożyczki Dwuosobowej” wynosi 10,63%. Maksymalna kwota finansowania to nawet 200 000 zł, ale spłatę możemy rozłożyć tylko na okres do 5 lat. Pieniądze otrzymamy w całości przez Internet, jest to bowiem kredyt online. Poniżesz szczegóły oferty:

 

Pożyczka Dwuosobowa Alior Bank

  • Kwota pożyczki: do 200 000 zł
  • Spłata: od 6 do 60 miesięcy
  • Pożyczka dostępna przez Internet
  • Do umowy przystępują 2 osoby
  • Możliwość konsolidacji zobowiązań
  • RRSO 10,63%

„Pożyczka Dwuosobowa” to oferta do dwóch osób. Co istotne – mogą to być zarówno osoby spokrewnione (małżonkowie czy krewni) jak i pozostałe (znajomi, sąsiedzi).   

 

 

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ DWUOSOBOWĄ

 

Aby otrzymać pieniądze należy:

 

1. Wypełnić formularz na stronie Alior Banku.

2. Poczekać na kontakt infolinii.

3. W czasie rozmowy załatwiane są wszystkie formalności.

4. Decyzja kredytowa i wypłata gotówki.

 

 

Ile kosztuje Pożyczka Dwuosobowa ?

 

Alior Bank nie zdecydował się na udostępnienie Klientom kalkulatora kredytowego. Ostateczny koszt pożyczki poznamy dopiero po przesłaniu formularza kontaktowego. Przykładowy koszt kredytu wskazany jest w przykładzie reprezentacyjnym:

 

Pożyczamy 25 750 zł na 48 miesięcy, rata wyniesie 654,70 zł. Łącznie oddajemy 31 425,22 zł.

 

PODSUMOWANIE I OPINIE

 

Czy opłaca się pożyczać we dwoje w Alior Banku ? RRSO na poziomie 10,63% to całkiem atrakcyjna oferta, co w praktyce przekłada się na niską ratę. Pamiętajmy jednak, że w praktyce ciężko przekonać drugą osobę, żeby przystąpiła z nami do umowy.

 

Dodatkowo maksymalny okres spłaty to tylko 5 lat. Jeżeli zechcemy wziąć kredyt w większej kwocie (powyżej 100 000 zł), rata siłą rzeczy będzie wysoka.

 

W naszym kraju, umowy do których muszą przystąpić dwie osoby, cieszą się umiarkowaną popularnością. Na rynku pozabankowym istnieje już podobny produkt – Rapida Money, gdzie pożyczkobiorca powinien wskazać gwaranta (czyli po prostu poręczyciela). Jest to jednak produkt przeznaczony dla całkiem innej grupy Klientów (negatywna historia kredytowa a nawet komornik sądowy).

 

Przykład reprezentatywny Pożyczki Dwuosobowej w Alior Banku: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,63%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 750 zł, całkowita kwota do zapłaty: 31 425,22 zł, oprocentowanie zmienne: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 5675,22 zł (w tym: prowizja: 2829,36 zł (9,90%), odsetki: 2845,86 zł), 48 równych, miesięcznych rat w wysokości 654,70 zł. Kalkulacja została dokonana na 29.01.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
0 / 5 z 0 ocen
BRAK KOMENTARZY