Podczas promocji na Black Friday zaszaleć bardzo łatwo… o ile oczywiście nas na to stać. Tym, który wypatrzą świetną okazję, a nie mają na nią wystarczającej gotówki, w zakupie może pomóc pożyczka. ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę pożyczek na Black Friday. Promocja ważna jest tylko do 3 grudnia!

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 25.11.2019
Udostępnij:

“Kupuj to, czego potrzebujesz” 2019

Specjalna oferta pożyczek na Black Friday od ING Banku Śląskiego otrzymała nazwę “Kupuj to, czego potrzebujesz”. Promocja na pożyczki dla Klientów indywidualnych dostępna jest tylko od 26 listopada do 3 grudnia.

  • prowizja: 0%
  • oprocentowanie: 7,88%
  • czas trwania: 26 listopada-3 grudnia 2019
  • jak wnioskować: online, przez telefon, w oddziale

Złóż wniosek

Dokładnie przez tydzień będzie można zatem skorzystać z wyjątkowej oferty pożyczek gotówkowych udzielanych na dowolny cel. Bank nie będzie wnikał w to, co dokładnie chcemy kupić z kwoty uzyskanej w ramach pożyczki.

Wiemy, że Black Friday to dobry moment, aby zrealizować różne plany, świadomie wykorzystując pojawiające się okazje. Dlatego przygotowaliśmy czasową ofertę, w której wszystkie pożyczki oferujemy bez prowizji i z obniżonym oprocentowaniem – podkreśla cytowany w komunikacie bankowym Andrzej Sowa, Dyrektor odpowiedzialny za pożyczki gotówkowe w ING Banku Śląskim.

Z promocyjnej oferty pożyczek będą mogli skorzystać obecni Klienci ING Banku Śląskiego oraz nowi Klienci.

“Kupuj to, czego potrzebujesz” ING – wniosek

Wnioskowanie o pożyczkę “Kupuj to, czego potrzebujesz” możliwe jest poprzez 3 kanały:

  • osobiście w oddziale,
  • przez telefon,
  • online.

Kampania reklamująca pożyczkę “Kupuj to, czego potrzebujesz” prowadzona będzie za pomocą Internetu, social mediów oraz w formie marketingu bezpośredniego.

Nie zadowala Cię oferta ING? Sprawdź inne oferty pożyczek i kredytów na Black Friday.


Źródło:

https://media.ingbank.pl/informacje-prasowe/926/pr/473445/kupuj-to-czego-potrzebujesz-w-ofercie-pozyczek-black-friday-w-ing

Komentarze