Bank Pekao S.A. zakończył konkurs “Praca marzeń”. Zwycięzcą został Marcin Kuciński, który w nagrodę wyruszy w sześć podróży.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 26.07.2018
Udostępnij:

Znamy #travelgramera  

Bank Pekao szukał osoby, która będzie zwiedzać świat i swobodnie wydawać pieniądze. #travelgramer, oprócz podróżowania, musi jeszcze wykonać kilka zadań związanych z testowaniem aplikacji mobilnej w trakcie swoich wyjazdów. 

Takiego zadania podejmie się Marcin Kuciński, który zwiedzi Turcję, Grecję, Maroko, Francję, Włochy, Serbię, Albanię, Czarnogórę i Macedonię. Zwycięzca zostanie wyposażony w kartę wielowalutową oraz aplikację PeoPay powiązaną z kontem Przekorzystnym.

Otrzymaliśmy wiele ciekawych nagrań. Wybór travelgramera okazał się naprawdę trudny. Nasze jury debatowało niemal do ostatniej chwili. W zgłoszeniu Marcina naszą uwagę zwróciła jego kreatywność i angażujący odbiorcę przekaz. Zaimponowała nam jego biegłość w poruszaniu się w świecie social media i narzędzi video. W trwającym nieco ponad półtorej minuty nagraniu poznaliśmy sympatycznego chłopaka, który pokazał swoją pasję do sportu, podróżowania, a do tego zademonstrował umiejętności tworzenia takich materiałów, których nie powstydziliby się profesjonalni operatorzy kamery i montażyści. Marcin zna też języki obce, które z pewnością przydadzą się podczas podróży – tłumaczy Marcin Marjański, Dyrektor Zarządzający Departamentu Komunikacji, Marketingu i Badań w Pekao S.A.

Wyprawy #travelgramera pomaga przygotować biuro podróży ITAKA. Przygody Marcina Kucińskiego można będzie śledzić na profilach Banku Pekao S.A. na Facebooku, Instagramie oraz YouTube.

Do plebiscytu “Praca marzeń” zgłoszono łącznie ponad 200 prac, a nagrania trwały dłużej niż 900 minut.  

Komentarze