Dodatkowy zarobek w Amazonie na okres świąteczny

Dodatkowy zarobek w Amazonie na okres świąteczny

author
Dominika Sobieraj
21 października 2019

Amazon w okresie przedświątecznym chce stworzyć ponad 9000 sezonowych miejsc pracy. Oferowany zarobek to 20 zł brutto za godzinę plus dodatkowa premia miesięczna za frekwencję indywidualną oraz produktywność zespołu (nawet 15% płacy dodatkowo).

Oferta świąteczna pracy w Amazon

„Cieszymy się, że w tym roku stworzymy ponad 9 000 sezonowych miejsc pracy w Polsce. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia i atrakcyjnego pakietu benefitów, przygotowaliśmy także wiele świątecznych atrakcji i bonusów” – wskazuje cytowany w oficjalnym komunikacie Amazona Steven Harman, wiceprezes ds. operacyjnych Amazon w Europie.

Firma organizuje dodatkowe zatrudnienie na sezon przedświąteczny już po raz kolejny. Amazon podkreśla, że oferta pracy jest na tyle atrakcyjna, że wielu pracowników z poprzednich edycji wraca po raz kolejny. ” Jesteśmy dumni z tego, że postrzegają oni naszą ofertę pracy sezonowej jako atrakcyjną oraz cenią miejsce i atmosferę pracy, które stworzyliśmy” – dodaje Steven Harman.

Praca sezonowa może być pracą na stałe

Co więcej – dla niektórych praca na sezon przedświąteczny może być okazją do uzyskania pracy w Amazonie na dłużej. Jest to związane z rozszerzającym się stale zasięgiem obecności firmy Amazon w regionie. Część miejsc sezonowych zostanie przekształconych na stałe już na początku 2020 roku.

„Dla Amazon ważne jest, aby tworzyć szeroką i elastyczną ofertę zatrudnienia, cenioną zarówno wśród osób, które poszukują pracy na pełen etat, jak i tych, które wolą pracować w niepełnym wymiarze godzin.” – wskazuje cytowana w komunikacie Amazon Marta Dworowska, dyrektor HR Amazon w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Amazon – ile się zarabia?

Stali i nowi pracownicy mogą liczyć w Amazonie na tę samą stawkę – od 20 zł brutto za godzinę. Wraz z doświadczeniem stawka może ulegać podwyższeniu. W dodatku pracownicy mogą uzyskać premię miesięczną za frekwencję indywidualność oraz produktywność zdrowotną – może być to nawet 15% płacy.

Dodatkowe benefity oferowane przez Amazon to między innymi:

  • darmowy transport,
  • ciepłe posiłki za jedynie 1 zł.

Prawo do tej premii gwarantuje jednak tylko 100% frekwencja w okresie premiowym. Nieobecnym można być jedynie wtedy, kiedy uzyskamy urlop okolicznościowy albo przechodzimy badania medycyny pracy lub wizytę w ambulatorium. Jeżeli natomiast chcemy uzyskać urlop wypoczynkowy i nie stracić prawa do uzyskania premii świątecznej, musi on zostać zaakceptowany przez pracodawcę przed rozpoczęciem okresu premiowego (przed 24 listopada lub 8 grudnia).

Amazon – rekrutacja na święta

Rekrutacja już się rozpoczęła – aktualne oferty pracy są dostępne na stronie www.pracujwamazon.pl. Aktualne oferty możemy także poznać poprzez skontaktowanie się z infolinią rekrutacyjną Amazon.


Źródło:

https://www.biuroprasoweamazon.pl/Komunikaty-prasowe/Lista/Komunikat-prasowy/amazon/pl/news/Amazon-stworzy-ponad-9-000-sezonowych-miejsc-pracy-na-okres-przedświąteczny/

Podobne artykuły

SuperGrosz – teraz także na raty
Wpisy
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
08 czerwca 2016

SuperGrosz – teraz także na raty

Shumee – nowy serwis społecznościowy
Wpisy
author
Aneta Jankowska
04 kwietnia 2017

Shumee – nowy serwis społecznościowy

Biuro paszportowe w Zawierciu
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Zawierciu

Promocja kredytu hipotecznego w mBanku
Wpisy
author
Patryk Byczek
10 października 2018

Promocja kredytu hipotecznego w mBanku

ING Bank Śląski w Kuźni-Raciborskiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Kuźni-Raciborskiej

Elektroniczne zawieranie umów w DNB Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
24 kwietnia 2020

Elektroniczne zawieranie umów w DNB Banku

Porównaj