Dodatkowy zarobek w Amazonie na okres świąteczny

Dodatkowy zarobek w Amazonie na okres świąteczny

author
Dominika Byczek
21 października 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Amazon w okresie przedświątecznym chce stworzyć ponad 9000 sezonowych miejsc pracy. Oferowany zarobek to 20 zł brutto za godzinę plus dodatkowa premia miesięczna za frekwencję indywidualną oraz produktywność zespołu (nawet 15% płacy dodatkowo).

Oferta świąteczna pracy w Amazon

„Cieszymy się, że w tym roku stworzymy ponad 9 000 sezonowych miejsc pracy w Polsce. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia i atrakcyjnego pakietu benefitów, przygotowaliśmy także wiele świątecznych atrakcji i bonusów” – wskazuje cytowany w oficjalnym komunikacie Amazona Steven Harman, wiceprezes ds. operacyjnych Amazon w Europie.

Firma organizuje dodatkowe zatrudnienie na sezon przedświąteczny już po raz kolejny. Amazon podkreśla, że oferta pracy jest na tyle atrakcyjna, że wielu pracowników z poprzednich edycji wraca po raz kolejny. ” Jesteśmy dumni z tego, że postrzegają oni naszą ofertę pracy sezonowej jako atrakcyjną oraz cenią miejsce i atmosferę pracy, które stworzyliśmy” – dodaje Steven Harman.

Praca sezonowa może być pracą na stałe

Co więcej – dla niektórych praca na sezon przedświąteczny może być okazją do uzyskania pracy w Amazonie na dłużej. Jest to związane z rozszerzającym się stale zasięgiem obecności firmy Amazon w regionie. Część miejsc sezonowych zostanie przekształconych na stałe już na początku 2020 roku.

„Dla Amazon ważne jest, aby tworzyć szeroką i elastyczną ofertę zatrudnienia, cenioną zarówno wśród osób, które poszukują pracy na pełen etat, jak i tych, które wolą pracować w niepełnym wymiarze godzin.” – wskazuje cytowana w komunikacie Amazon Marta Dworowska, dyrektor HR Amazon w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Amazon – ile się zarabia?

Stali i nowi pracownicy mogą liczyć w Amazonie na tę samą stawkę – od 20 zł brutto za godzinę. Wraz z doświadczeniem stawka może ulegać podwyższeniu. W dodatku pracownicy mogą uzyskać premię miesięczną za frekwencję indywidualność oraz produktywność zdrowotną – może być to nawet 15% płacy.

Dodatkowe benefity oferowane przez Amazon to między innymi:

  • darmowy transport,
  • ciepłe posiłki za jedynie 1 zł.

Prawo do tej premii gwarantuje jednak tylko 100% frekwencja w okresie premiowym. Nieobecnym można być jedynie wtedy, kiedy uzyskamy urlop okolicznościowy albo przechodzimy badania medycyny pracy lub wizytę w ambulatorium. Jeżeli natomiast chcemy uzyskać urlop wypoczynkowy i nie stracić prawa do uzyskania premii świątecznej, musi on zostać zaakceptowany przez pracodawcę przed rozpoczęciem okresu premiowego (przed 24 listopada lub 8 grudnia).

Amazon – rekrutacja na święta

Rekrutacja już się rozpoczęła – aktualne oferty pracy są dostępne na stronie www.pracujwamazon.pl. Aktualne oferty możemy także poznać poprzez skontaktowanie się z infolinią rekrutacyjną Amazon.


Źródło:

https://www.biuroprasoweamazon.pl/Komunikaty-prasowe/Lista/Komunikat-prasowy/amazon/pl/news/Amazon-stworzy-ponad-9-000-sezonowych-miejsc-pracy-na-okres-przedświąteczny/

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Podobne artykuły

Analitycy banku Santander o trendach na rynku opakowań

Polacy coraz chętniej sięgają po ekologiczne rozwiązania. Z drugiej jednak strony zauważalnie częściej kupujemy pakowane produkty gotowe i dostępne na wynos, a dodatkowo liczniej korzystamy ze sklepów online, zgadzając nie na przesyłkę paczki w niepotrzebnym opakowaniu. Jaka jest przyszłość polskiego rynku opakowań? Jakie regulacje szykuje Unia?

author
Halszka Gronek
14 października 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Najbogatsi ludzie na świecie i w Polsce

Zestawienia najbogatszych ludzi świata budzą emocje i zazdrość. Niebagatelne kwoty, luksusowe auta, warte setki milionów wille, o których większość może jedynie pomarzyć. Kim są najbogatsi ludzie świata i czy warto publikowane w sieci oraz prasie rankingi uznawać za wiarygodne źródło informacji?

author
Katarzyna Wasiłowska
20 września 2023
Ekspertka finansowa, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, nauczycielka i redaktorka na zadluzenia.com. Specjalizuje się w klarownym tłumaczeniu finansów, łącząc doświadczenie pedagogiczne z praktyczną wiedzą z branży.

Estoński CIT – na czym polega?

Estoński CIT jest sposobem opodatkowania, dzięki któremu rozliczenia, a także prowadzona księgowość są zminimalizowane. Ryczałt od przychodu spółek jest jednak rozliczany na konkretnych zasadach. Sprawdźmy czym dokładnie jest oraz dla kogo jest przeznaczony estoński CIT.

author
Halszka Gronek
25 listopada 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Coraz więcej Polaków korzysta z banku wyłącznie przez smartfona

Telefony komórkowe są z nami wszędzie. Służą już nie tylko do rozmowy, ale i do robienia zakupów online czy zlecania przelewów bankowych. Okazuje się, że coraz więcej Polaków korzysta tylko z bankowości mobilnej.

author
Aneta Jankowska
20 listopada 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Komornik Sądowy Rafał Mularczyk

author
Patryk Byczek
05 lipca 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Jak płacić BLIKiem w Credit Agricole?

Chcesz używać BLIKA do płatności zbliżeniowych lub przelewów BLIK w Credit Agricole, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak wykonać wszystkie czynności związane z BLIKIEM w Credit Agricole.

author
Dorota Grycko
03 maja 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.
Porównaj