Promocja: „200 zł do Allegro z kartą kredytową Citibanku” w Citi Handlowym

Promocja: „200 zł do Allegro z kartą kredytową Citibanku” w Citi Handlowym

author
Patryk Byczek
17 lipca 2020

W Citibanku trwa promocja, w której za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków promocji Klienci mogą zgarnąć voucher o wartości 200 złotych do Allegro. Promocja trwa do 30 września 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji organizowanej przez Citibank mogą wziąć udział tylko nowi Klienci banku, czyli osoby nieposiadające żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2018 roku. Posiadanie innych produktów z oferty instytucji nie wyklucza udziału z promocji. Ponadto bank stawia warunki dotyczące wieku, wynagrodzenia oraz stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy wejść na oficjalną stronę promocji i do 30 września 2020 roku złożyć wniosek o kartę kredytową Citibanku. Osoby podczas wnioskowania będą musiały udokumentować swoje dochody. Trzeba tego dokonać w ciagu dziesięciu dni roboczych, licząc od momentu złożenia wniosku.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrody w promocji należy spełnić bardzo dwa proste warunki:

– zalogować się do aplikacji Citi Mobile do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy,
– dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 1500 złotych do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Warunki promocji warto spełnić jak najszybciej, ponieważ wiąże się to z szybszym otrzymaniem nagrody promocyjnej.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa do Allegro o wartości 200 złotych. Voucher będzie ważny 12 miesięcy.

Przyznanie nagrody

Bank poinformuje Klienta o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Samo przyznanie nagrody będzie miało miejsce w ciagu 60 dni od momentu poinformowania o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-allegro9.pdfźródło grafiki: Citibank

Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z katy jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Świeżaki bez naklejki. Konkurs Biedronki
Wpisy
author
Patryk Byczek
10 października 2017

Świeżaki bez naklejki. Konkurs Biedronki

Kasa Stefczyka Zabrze
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 października 2020

Kasa Stefczyka Zabrze

Credit Agricole w Wołowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 lipca 2019

Credit Agricole w Wołowie

Kolejne podmioty na liście ostrzeżeń KNF
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 stycznia 2019

Kolejne podmioty na liście ostrzeżeń KNF