Nest Bank przygotował promocję, która jest skierowana do nowych Klientów, chcących oszczędzać pieniądze na koncie oszczędnościowym. Wystarczy założyć konto osobiste, a oprocentowanie konta oszczędnościowego będzie wynosiło 3% przez 6 miesięcy. Promocja trwa do 18 października bieżącego roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 21.09.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy do 18 października bieżącego roku otworzyć nowe Konto Osobiste (można od razu założyć także konto oszczędnościowe – a jeżeli tego nie zrobimy, mamy 30 dni od momentu założenia rachunku osobistego). Kolejnym warunkiem na otrzymanie i podtrzymanie wyższego oprocentowania, jest przelewnie wynagrodzenia na Nest Konto. Wynagrodzeniem może być:

– pensja wynikająca z zatrudnienia
– renta lub emerytura
– pieniądze ze świadczenia 500+

Należy pamiętać, że ulokowane na koncie środki nie mogą przekroczyć 50 000 złotych. Ponadto, Klient nie może w promocji skorzystać z Lokaty Witaj przeznaczonej dla nowych Klientów.

Kto może wziąć udział?


W promocji mogą wziąć udział nowi Klienci, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadali konta osobistego w Nest Banku.


źródło grafiki: nestbank.pl


Co można wygrać?


Nowi Klienci mogą zyskać oprocentowanie wynoszące 3% przez okrągłe pół roku.

Przyznanie nagrodyPodwyższone oprocentowanie będzie trwało od 15 dnia kolejnego miesiąca, liczonego od wpływu wynagrodzenia.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: „3% na Koncie Oszczędnościowym” w Nest Banku" można znaleźć na stronie: https://www.nestbank.pl/download/regulamin_promocji_3_procent_na_koncie_oszczednosciowym.pdf.

Komentarze