zadluzenia.com
zamknij

Promocja: „3% na Koncie Oszczędnościowym” w Nest Banku

Nest Bank przygotował promocję, która jest skierowana do nowych Klientów, chcących oszczędzać pieniądze na koncie oszczędnościowym. Wystarczy założyć konto osobiste, a oprocentowanie konta oszczędnościowego będzie wynosiło 3% przez 6 miesięcy. Promocja trwa do 18 października bieżącego roku.
Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy do 18 października bieżącego roku otworzyć nowe Konto Osobiste (można od razu założyć także konto oszczędnościowe - a jeżeli tego nie zrobimy, mamy 30 dni od momentu założenia rachunku osobistego). Kolejnym warunkiem na otrzymanie i podtrzymanie wyższego oprocentowania, jest przelewnie wynagrodzenia na Nest Konto. Wynagrodzeniem może być:

- pensja wynikająca z zatrudnienia
- renta lub emerytura
- pieniądze ze świadczenia 500+


Należy pamiętać, że ulokowane na koncie środki nie mogą przekroczyć 50 000 złotych. Ponadto, Klient nie może w promocji skorzystać z Lokaty Witaj przeznaczonej dla nowych Klientów.

Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział nowi Klienci, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadali konta osobistego w Nest Banku.źródło grafiki: nestbank.pl

Co można wygrać?

Nowi Klienci mogą zyskać oprocentowanie wynoszące 3% przez okrągłe pół roku.

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie będzie trwało od 15 dnia kolejnego miesiąca, liczonego od wpływu wynagrodzenia.


Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: „3% na Koncie Oszczędnościowym” w Nest Banku" można znaleźć na stronie: https://www.nestbank.pl/download/regulamin_promocji_3_procent_na_koncie_oszczednosciowym.pdf.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY