Promocja: „Konto 360° i 300 zł z plusem” w Banku Millennium

Promocja: „Konto 360° i 300 zł z plusem” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
03 lutego 2021

Bank Millennium wystartował z promocją na start, w której za spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć nawet 350 złotych premii. Promocja trwa do 1 marca 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Bank Millenium kieruje przygotowaną promocję do nowych Klientów, czyli osób, które w chwili rozpoczęcia promocji:

– nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium,
– nie są posiadaczami jakiegokolwiek produktu Banku Millennium,
– nie były Uczestnikami promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Promocja i jej warunki dotyczą również Klientów Euro Banku, który od 1 października 2019 roku wszedł w struktury Banku Millennium. Osoby posiadające konto w tej instytucji również są wykluczone z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci, którzy spełniają wyżej wypisane warunki muszą do 1 marca 2021 roku złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową. Wszystkiego należy dokonać z poziomu specjalnie przygotowanej strony promocji. Należy także pamiętać o wyrażeniu zgód na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Także do 1 marca 2021 roku Uczestnicy będą musieli podpisać z Bankiem umowę o konto. Możliwości podpisania umowy są dwie: zdalnie lub podczas wizyty kuriera. W przypadku wybrania pierwszej opcji należy wnioskować o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zrobienie sobie zdjęcia, które zostanie porównane ze zdjęciem w dowodzie osobistym. Cały proces będzie przedstawiony w trakcie wnioskowania o rachunek.

Pula wniosków promocyjnych wynosi 1000 sztuk.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć premię o wartości 200 złotych należy:

– aktywować aplikację mobilną Banku do 30 czerwca 2021 roku,
– zasilić konto wpływami zewnętrznymi kwotą minimum 1000 złotych w marcu, kwietniu, maju, czerwcu,
– wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem w marcu, kwietniu, maju, czerwcu.

Osoby, które konto założyły zdalnie muzą do 30 czerwca 2021 roku udać się do placówki Banku Millennium i pokazać swój dokument tożsamości oraz złożyć wzór podpisu.

Nagrody dodatkowe

100 złotych za wniosek Rodzina 500+

Bank Millennium informuje, że dodatkowe pieniądze można zdobyć za złożenie wniosku o świadczenie Rodzina 500+ za pośrednictwem Milenetu. Mowa o świadczeniu na okres od 1 czerwca 2021 roku do 31 maja 2022 roku.

50 złotych za Konto Junior

W tym przypadku najpierw trzeba złożyć wniosek o Konto Junior, natomiast później o świadczenie Rodziny 500+. Dodatkowo nastolatkowie powyżej 13. roku życia muszą do 31 marca 2021 roku wykonać jedną płatność kartą, BLIKiem lub telefonem.

źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Klienci za spełnienie warunków promocji otrzymają 200 złotych na start oraz 100 złotych za otworzenie i utrzymanie lokaty.

Przyznanie nagrody

Premia w wysokości 200 złotych trafi do Klientów do 29 stycznia 2021 roku. Cashback goodie trafi do Klientów do 30 września 2020 roku w wiadomości SMS.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1381/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Jarosław
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
29 sierpnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Jarosław

Pożyczki bez BIK Augustów
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Augustów

Władze banku Credit Agricole
Banki
author
Patryk Byczek
21 kwietnia 2018

Władze banku Credit Agricole

Alior Bank w Pyskowicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
24 czerwca 2019

Alior Bank w Pyskowicach

WOŚP można wspierać na Twitterze – Mastercard
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
11 stycznia 2019

WOŚP można wspierać na Twitterze – Mastercard

Sprawdź najlepsze samorządy w Polsce
Wpisy
author
Patryk Byczek
02 maja 2018

Sprawdź najlepsze samorządy w Polsce

Porównaj