Promocja: „300 na start” w BNP Paribas

Promocja: „300 na start” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
02 sierpnia 2020

W BNP Paribas trwa promocja, w której za założenie rachunku firmowego Konto Otwarte na Biznes wraz z kartą i dwoma terminalami, Klienci mogą otrzymać bon Sodexo o wartości 300 złotych. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Promocja BNP Paribas skierowana jest do nowych Klientów firmowych instytucji. W regulaminie mowa o osobach prawnych lub fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które w ciagu od 19 czerwca 2018 nie posiadały konta firmowego w BNP Paribas.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli osoby zainteresowane ofertą spełniają wyżej wypisane to muszą złożyć wniosek o konto firmowe z kartą i dwoma terminalami płatniczymi, które dostarcza firma Evalon. Umowę o terminale należy podpisać na dwa lata, natomiast nowy rachunek musi zostać wskazany do obsługi rozliczeń transakcji, które będą wykonywane za pośrednictwem terminala. Klient musi aktywować kartę płatniczą dołączoną do konta, a w trakcie podpisywania umowy o konto trzeba zgłosić, że jesteśmy chętni na wzięcie udziału w promocji „300 na start”.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 400 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Obecna promocja jest na tyle prosta, że wystarczy spełnić wyżej wypisane warunki, żeby otrzymać nagrodę w postaci bonu Sodexo o wartości 300 złotych.

źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 300 złotych w bonie Sodexo.

Przyznanie nagrody

Nagroda Sodexo zostanie przesłana do Klientów niezwłocznie po zweryfikowaniu spełnienia wszystkich warunków promocji opisanych w regulaminie.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bnpparibas.pl/_fileserver/item/1525935.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.

Konto firmowe BNP Paribas

BNP Paribas posiada w swojej ofercie dla przedsiębiorców Konto Firmowe Otwarte na Biznes. Klienci za prowadzenie rachunku zapłacą 9 złotych, natomiast opłaty tej można zostać zwolnionym, gdy Klient:

– opłaty miesięcznej przez pierwszy rok posiadania konta można uniknąć, gdy podczas podpisania umowy o konto Klienta prowadził działalność gospodarczą krócej niż 6 miesięcy,
– opłaty miesięcznej można uniknąć, gdy średniomiesięcznie saldo na rachunku wynosi przynajmniej 3000 złotych,
– opłaty miesięcznej można uniknąć, gdy średniomiesięcznie saldo na rachunku wynosi mniej niż 3000 złotych, natomiast miesięczna suma wpływów na rachunek wynosi przynajmniej 20 000 złotych.

Opłata za kartę debetową także zależy od wpływów na konto, ale też od wykonanych transakcji. Posiadanie karty jest bezpłatne, gdy Klient wyda kartą ponad 700 złotych miesięcznie. Jeżeli Klienci wydadzą mniej, to karta jest darmowa w przypadku wpływów w wysokości ponad 100 000 złotych. Dla wpływów pomiędzy 20 000 a 100 000 złotych karta kosztuje 3,50 zł, a w przypadku wpływów poniżej 20 000 złotych – opłata wynosi 7 złotych.

Należy także dodać, że za przelewy wewnętrzne, własne, do US i ZUS są całkowicie darmowe. Darmowe są również pozostałe przelewy, lecz jest to uwarunkowane wysokością wpływów na rachunek firmowy:

– brak limitu darmowych przelewów, gdy suma wpływów wynosi ponad 100 000 złotych miesięcznie,
– limit darmowych przelewów wynosi 40 sztuk, gdy suma wpływów wynosi od 20 000 do 100 000 złotych miesięcznie,
– limit darmowych przelewów wynosi 20 sztuk, gdy suma wpływów miesięcznych jest niższa od wypisanych wyżej.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit zamknął prawie połowę oddziałów
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
13 listopada 2019

Profi Credit zamknął prawie połowę oddziałów

KredytOK w Pruszczu Gdańskim
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
28 stycznia 2017

KredytOK w Pruszczu Gdańskim

Bank Pekao w Sokółce
Oddziały
author
Patryk Byczek
08 sierpnia 2019

Bank Pekao w Sokółce

Kolejne udogodnienia w aplikacji mobilnej mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
25 sierpnia 2021

Kolejne udogodnienia w aplikacji mobilnej mBanku

Kredyt gotówkowy Kartuzy
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
07 lipca 2020

Kredyt gotówkowy Kartuzy

Porównaj