Promocja: „800 zł z kartą kredytową VISA – III edycja” w Santander Bank Polska

Promocja: „800 zł z kartą kredytową VISA – III edycja” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
10 marca 2021

Santander Bank Polska wystartował z trzecią edycją promocji związaną z kartą Pajacyk. W zamian za założone karty oraz spełnienie prostych warunków, Klienci mogą otrzymać nawet 800 złotych premii. Promocja trwa do 31 lipca 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Aby wziąć udział w promocji przygotowanej przez Santander Bank Polska, należy na dzień 31 stycznia 2021 roku nie posiadać karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk”. Osoby posiadające w tym czasie inne produkty banku nie są wykluczone z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Chcąc wziąć udział w promocji należy w pierwszej kolejności złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk z dedykowanej strony promocji. Należy wówczas pamiętać o wyrażenie zgód na kontakt elektroniczny, przetwarzanie przez bank danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną. Kolejnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy o kartę kredytową. Wszystkie warunki Klienci muszą spełnić maksymalnie do 31 lipca 2021 roku.

Jak zdobyć nagrody

1% moneyback

Klienci płacący za zakupy bezgotówkowo mogą spodziewać się zwrotu w wysokości 1% od transakcji. Bank bierze pow uwagę wszystkie miejsca transakcji, oprócz zakładów bukmacherskich i kasyn. Maksymalna wartość zwrotu to 50 złotych miesięcznie, czyli 600 złotych rocznie. Jednakże po przeliczeniu wszystkich kosztów dla maksymalnej premii wychodzi, że Klient musi wydać 60 000 złotych, aby zyskać 600 złotych z moneybacku. Start moneybacku to dzień zawarcia z bankiem umowy o kartę, dlatego najlepszą opcją jest podpisanie umowy tuż na początku danego miesiąca.

100 złotych premii za FastCash

Aby zgarnąć pierwsze 100 złotych należy skorzystać z usługi Fast Cash na kwotę przynajmniej 1000 złotych, już w momencie wnioskowania o kartę.

150 złotych premii za kartę dodatkową

Klient zgarnie 150 złotych premii jeżeli zawrze umowę o kartę dodatkową do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną.

Co można otrzymać?

Łączna kwota premii w promocji to 800 złotych.

Przyznanie nagrody

Nagroda za kartę dodatkową i mobilną trafi do Klientów w listopadzie 2021 roku. Premia za zwrot będzie trafiała do Klientów co miesiąc, jeżeli warunki promocji zostaną spełnione.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.santander.pl/ws-promocjavisa800/static3-santander/asset/pdf/regulamin-promocji-visa-800-3-edycja.pdf.źródło grafiki: Santander Bank Polska

Visa Pajacyk

Wydanie karty kredytowej głównej Visa Pajacyk jest całkowicie darmowe. Korzystanie z tej karty w pierwszym roku kosztuje 90 złotych, lecz korzystając z wyżej opisanej promocji opłata ta nie ma miejsca. Kolejne lata będą wiązały się z opłatą za kartę w wysokości 7,50 zł miesięcznie, lecz po wykonaniu przynajmniej 10 transakcji kartą korzystanie z karty w drugim roku staje się darmowe. Wówczas Klient zacznie opłacać kartę dopiero do trzeciego roku. Karta mobilna oraz karta dodatkowa są całkowicie bezpłatne.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki dla rencistów
Pożyczki
author
Dominika Sobieraj
24 listopada 2022

Pożyczki dla rencistów

Alior Bank w Miastku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
13 czerwca 2019

Alior Bank w Miastku

KredytOK w Ostrołęce
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
10 lutego 2017

KredytOK w Ostrołęce

PGNiG Ventures zainwestuje w startupy
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
14 grudnia 2019

PGNiG Ventures zainwestuje w startupy

Ile zarabiają policjanci ?
Blog
author
Aneta Jankowska
16 sierpnia 2017

Ile zarabiają policjanci ?

Santander Consumer Bank Koluszki
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
25 lipca 2021

Santander Consumer Bank Koluszki

Porównaj