Promocja: „Akcja dekoracja” w mBanku

Promocja: „Akcja dekoracja” w mBanku

author
Patryk Byczek
14 lipca 2021

W mBanku trwa promocja skierowana do Klientów banku, którzy podczas kupowania ubezpieczenia nieruchomości mogą skorzystać ze specjalnego kodu i zgarnąć 100 złotych do IKEA. Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Promocja mBanku skierowana jest do Klientów banku, którzy posiadają dostęp do bankowości internetowej lub mobilnej mBanku

Jak wziąć udział w promocji?

Spełniając powyższe warunki należy zalogować się do swojej bankowości internetowej mBanku oraz przechodząc przez zakładki Finanse > Ubezpieczenia > Kup Ubezpieczenie, należy kupić ubezpieczenie w wariancie all risk. Zakupu można dokonać również w placówce banku lub za pośrednictwem konsultanta w rozmowie telefonicznej. Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 roku.

Jak otrzymać nagrody?

Aby zgarnąć voucher o wartości 100 złotych do wykorzystania w sklepach IKEA należy podczas kupowania ubezpieczenia podać kod DEKORACJA. Jeżeli Klient nie odstąpi od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia, nagroda zostanie mu przekazana.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest 100 złotych w formie vouchery do IKEA.

Przyznanie nagrody

NAgroda zostanie przekazana Klientom maksymalnie do 15 października 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/ubezpieczenia/regulamin-promocji-ubezpieczenia-akcja-dekoracja-do-31.08.2021.pdf.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Będą kontrole i kary od sanepidu
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
10 sierpnia 2020

Będą kontrole i kary od sanepidu

PKO BP w Mstowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
28 września 2019

PKO BP w Mstowie

Rusza świąteczna kampania Provident Polska
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
16 listopada 2019

Rusza świąteczna kampania Provident Polska

Nowy wiceprezes Pekao S.A.
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
05 lutego 2020

Nowy wiceprezes Pekao S.A.

Porównaj