Do 31 sierpnia 2018 trwa konkurs Banku BGŻ BNP Paribas. Instytucja kieruje promocję „do 250 zł premii za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas” do osób, które osiągnęły pełnoletność oraz nie są posiadaczami żadnych usług i produktów banku na 24 miesiące wstecz od dnia obowiązywania promocji. Do wygrania jest 100 oraz 150 złotych.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 11.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w konkursie?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które do 31 sierpnia bieżącego roku złożą wniosek o Konto Maksymalne wraz z dodaną do niego kartą płatniczą. Do 17 września bieżącego roku Klient zobligowany jest do zawarcia umowy z bankiem. 

Kto może wziąć udział?


W promocji udział wezmą jedynie osoby pełnoletnie, które na 24 miesiące wstecz od daty rozpoczęcia promocji nie były w żaden sposób związane z Bankiem BGŻ BNP Paribas.
Co można wygrać?– 100 złotych za zapewnienie wpływów w wysokości 1000 złotych w każdym z trzech miesięcy

– 150 złotych za płacenie kartą dodaną do założonego konta

Kto otrzyma pieniądze?Nagrodę pieniężną w wysokości 100 złotych otrzymają osoby, które w każdym w z trzech miesięcy odnotują wpływy w wysokości minimm 1000 złotych. Drugi bonus, w wysokości 150 złotych powędruje do osób, które w każdym z trzech miesięcy wykonają 5 płatności przy użyciu dodanej do konta karty na kwotę łączną minimum 300 złotych.

Regulamin konkursu
 

Pełny regulamin Promocji: do 250 zł premii za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas można pobrać ze strony: https://www.bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-maksymalne-z-premia-za-aktywnosc

Komentarze