Promocja: „Black Friday z bankiem” w BNP Paribas

Promocja: „Black Friday z bankiem” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
31 października 2019

W BNP Paribas trwa promocja, w której za wykonywanie transakcji kartą BNP podczas Black Friday Klienci mogą zdobyć do 400 złotych premii. Promocja trwa do 17 listopada lub wyczerpania puli 2700 wniosków.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas Bank Polska kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów banków, czyli osób, które nie posiadają jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Warto dodać, że promocja bierze również pod uwagę byłych Klientów Raiffeisen Polbank, którzy posiadali w tym banku rachunek osobisty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli zainteresowani promocją spełniają powyższe warunki muszą jedynie do 17 listopada 2019 roku zarejestrować się na oficjalnej stronie promocji. Należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Otwartą na eŚwiat. Wszystkiego należy dokonać ze specjalnie wygenerowanego linku. Umowę o konto Klienci muszą podpisać przez kuriera do 22 listopada 2019 roku.

Należy również wspomnieć o tym, że umowę o konto z bankiem podpisuje się przez SMS, a kartę debetową dowozi Klientom kurier.

Jak zdobyć nagrody

Pierwszą nagrodą, którą jest voucher do Allegro o wartości 50 złotych Klienci otrzymają za sam fakt podpisania promocyjnej umowy o Konto Otwarte na Ciebie.

Druga nagroda to premia pieniężna w dwóch różnych wysokościach. Od Klientów zależy, którą sumę wybiorą, ponieważ bank będzie premiował wysokość transakcji wykonanych bezgotówkowo podczas Black Friday (od 29 listopada do 1 grudnia 2019 roku). Klienci mogą zgarnąć:

– 250 złotych w gotówce za zakupy za minimum 500 złotych i maksimum 999,99 złotych,
– 350 złotych w gotówce za zakupy za minimum 1000 złotych.

Należy pamiętać, że chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą. Jedyny podmiot trzeci, który akceptuje BNP to PayU, podczas zakupów na Allegro.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Nagrodami w promocji są:

– voucher o wartości 50 złotych do Allegro,
– 250 lub 350 złotych w gotówce.

Przyznanie nagrody

Kod do serwisu Allegro Klienci otrzymają 4 grudnia 2019 roku. O przyznaniu nagrody pieniężnej Klienci dowiedzą się do 20 grudnia 2019 roku. Nagroda trafi do Klientów do końca bieżącego roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://blackfridayzbankiem.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


Karta Otwarta na Dzisiaj

Pierwszą kartę nazwano „Dzisiaj”. Korzystanie z karty może kosztować Klientów 3 złote miesięcznie. Wykonując przynajmniej jedną operację bezgotówkową w poprzednim miesiącu Klienci są zwolnieni z opłaty. Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat będą mogli prowadzić konto z wydaną kartą całkowicie bezpłatnie.

Jednakże wypłaty z bankomatów obcych mogą kosztować 5 złotych. Wypłaty z urządzeń własnych lub Planet Cash będzie za darmo. Za granicą bez ponoszenia kosztów dodatkowych wypłacimy pieniądze z bankomatów grupy BNP Paribas oraz Global Alliance. Wypłaty z innych urządzeń będą kosztować 10 złotych. Młodzi Klienci wypłacają pieniądze za darmo ze wszystkich bankomatów krajowych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Miliard złotych od mBanku na zieloną energię
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
01 sierpnia 2019

Miliard złotych od mBanku na zieloną energię

Pożyczki bez zaświadczeń Jawor
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
07 grudnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Jawor

Jak działa wideo-weryfikacja w BZ WBK?
Banki
author
Dominika Sobieraj
30 października 2017

Jak działa wideo-weryfikacja w BZ WBK?

Wygraj wycieczkę do Rzymu – konkurs Alior Banku
Promocje pożyczkowe
author
Patryk Byczek
22 października 2018

Wygraj wycieczkę do Rzymu – konkurs Alior Banku

W niedziele nie zrobimy zakupów na raty
Wpisy
author
Patryk Byczek
07 lutego 2018

W niedziele nie zrobimy zakupów na raty

Porównaj