zadluzenia.com
zamknij

Nowy wygląd placówek Getin Banku

Getin Noble Banku rozpoczął w czerwcu projekt przebudowy sieci sprzedaży, który objął między innymi wprowadzenie nowego formatu placówek w centrach handlowych. W Warszawie, w Galerii Północnej została otwarta druga już tego typu placówka banku.

 

Bank chce ułatwić klientom dostęp do swoich usług. Jak zapewnia, głównym celem zmian jest dalsze podniesienie standardów obsługi i poprawa jakości pracy doradców. Oprócz nowych placówek w galeriach, Getin Bank wprowadza nowe formaty oddziałów ulicznych.

 

Zmiana wyglądu placówek jest częścią większej strategii
 
W komunikacie prasowym banku możemy przeczytać, że w najbliższej przyszłości Getin nadal będzie się koncentrować na zmianach jakościowych w sieci placówek. Wszystko po to, aby zapewnić klientom jak największy komfort. Sama przebudowa ma objąć 65% sieci, a proces zakłada dostosowanie placówek do nowych standardów w trakcie 2,5 roku. Co więcej, zmiany obejmą także sieć franczyzową - bank stawia na rozwój współpracy z partnerami i planuje otwarcie więcej niż 60 nowych oddziałów w oparciu o ten model biznesowy. Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Banku, odpowiedzialny za Pion Bankowości Detalicznej, tak komentuje ostatnie zmiany:
 
- Reorganizacja sieci sprzedaży to jeden z kluczowych elementów Strategii, nakierowanej na budowę banku relacyjnego. Naszym celem jest zapewnienie Klientom większej dostępności i wygody. Dlatego uruchamiamy obsługę w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych i szukamy nowych, atrakcyjnych lokalizacji dla naszych oddziałów. Będziemy systematycznie pracować nad podnoszeniem standardów placówek, kierując się potrzebami Klientów i dbając o komfort pracy doradców - wyjaśnia.

 

Pierwsza placówka w galerii handlowej już w nowym formacie została otwarta w czerwcu (Galeria Warszawa Wileńska). Z drugiej klienci mogli korzystać od czwartku 14 września w Galerii Północnej na Białołęce. 


Co to oznacza dla klientów ?

 

Wszyscy odwiedzający placówki banku mogą liczyć na wiele praktycznych udogodnień. Wśród zmian są między innymi:


- wydłużone godziny pracy
- automatyczna obsługa gotówkowa
- urządzenia dualne z funkcją bankomatu oraz wpłatomatu 
- specjalne strefy bankowości Internetowej (umożliwiają one klientom aktywację dostępu do produktów i usług z oferty banku oraz dokonywanie wszystkich operacji dostępnych online)
- oddzielne salki do obsługi osób korzystających z oferty Getin Banku oraz Bankowości Osobistej i Private Banking. 
- komfortowa przestrzeń pozwalająca na dyskrecję
 
Kolejne oddziały w centrach handlowych

 

Jeszcze do końca roku Getin Noble Bank zamierza uruchomić nowe oddziały w centrach, m. in. w Katowicach, Bydgoszczy i we Wrocławiu. W najbliższym czasie zostanie uruchomiony także oddział flagowy w Gdyni i Szczecinie. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~Noa

Wygląd to jedna sprawa, ale dla klienta najważniejsze jest podejście banku. Getinowi nie można odmówić podejścia fair i wspierania klienta. Sama się ostatnio o tym przekonałam, ich obsługa jest na bardzo wysokim poziomie.   Odpowiedź

~Piotrek

Chyba to jakiś żart.   Odpowiedź