Promocja: „Bon do Biedronki z kartą Citi Simplicity” w Citi Handlowym

Promocja: „Bon do Biedronki z kartą Citi Simplicity” w Citi Handlowym

author
Patryk Byczek
23 grudnia 2020

W Citibanku trwa promocja, w której w zamian za założenie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć 300 złotych w formie e-kodu do sieci sklepów Biedronka. Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Citi Handlowy kieruje niniejszą promocję do nowych Klientów bank, czyli osób nieposiadających żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2019 roku. Co ważne, posiadanie innych produktów instytucji nie wyklucza z promocji. Bank stawia ponadto warunki dotyczące wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Zainteresowani spełniają powyższe warunki, w następnym kroki powinni wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Wniosek trzeba złożyć maksymalnie do 31 grudnia 2020 roku. Trzeba wiedzieć, że podczas wnioskowania Klienci muszą udokumentować swoje dochody.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę, którą e-kod do Biedronki, należy:

– zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,
– dokonać transakcji bezgotówkowych kartą kredytową Citi Simplicity na kwotę minimum 1000 złotych.

Pierwszy warunek należy spełnić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Drugi warunek należy spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest e-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 300 złotych. Gwarancja na wygrane słuchawki będzie wynosiła 24 miesiące.

Przyznanie nagrody

Klienci Banku zostaną poinformowani o zdobyciu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Następnie w ciągu 60 dni Klient otrzyma nagrodę.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf300-biedronka-12-11-20.pdf.


Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Łobez
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
14 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Łobez

Biuro paszportowe w Gnieźnie
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Gnieźnie

Darmowy kredyt od Raiffeisen Polbanku
Wpisy
autor wpisu
Pawel-Zdunski
19 maja 2015

Darmowy kredyt od Raiffeisen Polbanku

Pożyczki bez zaświadczeń Otwock
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
25 sierpnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Otwock

Porównaj