Promocja: „Bonus za 500+” w Eurobanku

Promocja: „Bonus za 500+” w Eurobanku

author
Patryk Byczek
06 września 2019

Eurobank wystartował z promocją, w której za złożenie wniosku o świadczenie 500+ i otworzenie Konta Junior można otrzymać 50 złotych premii. Promocja trwa od 1 do 30 września bieżącego roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Eurobanku mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi Klienci. Warunkiem jest posiadanie konta osobistego Eurobanku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji Eurobanku trzeba spełniać przede wszystkim najważniejszy warunek: nie składać wniosku o przysługujące każdemu rodzicowi świadczenie Rodzina 500+. Jeżeli Klient spełnia ten warunek musi jedynie złożyć wniosek o świadczenie 500+ za pomocą serwisu online Eurobanku oraz założyć Konto Junior dla osoby miedzy 13 a 18 rokiem życia.

Powyższe warunki należy spełnić maksymalnie do końca września 2019 roku.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają premię pieniężną w wysokości 50 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci Zwycięzcom pieniądze do końca października bieżącego roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://eurobank.pl/dokumenty/regulamin-akcji-promocyjnej-500.pdf.


Zmiana konta z Eurobanku na Millennium

Należy pamiętać, że w zeszłym roku Eurobank został przejęty przez Bank Millennium. Fuzję prawną banków zaplanowano na początek października, zaś fuzję operacyjną na 11 listopada 2019 roku. Oznacza to tyle, że każdy Klient zostanie przeniesiony do Banku Millennium. Osoby, które zdecydują się na samodzielne dokonanie tego kroku mogą skorzystać z promocji Banku Millennium, w której za otworzenie konta można zgarnąć 200 złotych premii.


Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Opolu
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Opolu

Bank PKO jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców
Wpisy
author
Patryk Byczek
24 września 2018

Bank PKO jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców

Oddziały BNP Paribas dostosowane do seniorów
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
22 maja 2019

Oddziały BNP Paribas dostosowane do seniorów

Kasa Stefczyka Wyszków
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 października 2020

Kasa Stefczyka Wyszków

Uber Black w Warszawie
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
12 lutego 2019

Uber Black w Warszawie

PKO BP w Nowym Sączu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
26 września 2019

PKO BP w Nowym Sączu

Porównaj