Firma Samsung wystartowała z promocją, w której można otrzymać 500 złotych zwrotu za zakup sprzętu marki Samsung. Oferta promocyjna trwa do 18 listopada bieżącego roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 02.10.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy w okresie od 1 października do 18 listopada bieżącego roku, kupić u autoryzowanego partnera Samsunga telefon Samsung Galaxy S8 lub S8+. Po zakupieniu sprzętu należy go uruchomić, a następnie zaakceptować warunki umowy licencyjnej i zalogować się do aplikacji Samsung Members.

Kolejnym krokiem, po 14 dniach od nabycia i włączenia urządzenia, we wspomnianej wyżej aplikacji powinien pojawić się napis "Odbierz swój kod". Kody, które Użytkownicy odbiorą w danym tygodniu, będą aktywne w środę w tygodniu następnym. W tym czasie na adres e-mail podany podczas zakładania konta Samsung, zostanie przesłany Klientowi indywidualny kod PIN.

Od tego momentu, Klient ma dokładnie siedem dni, aby odebrać nagrodę promocyjną. Należy wówczas, w bankomacie Euronet, wybrać opcję promocji Samsunga, wprowadzić przesłany kod i odebrać 500 złotych w gotówce.

Kto może wziąć udział?


W promocji mogą wziąć udział osoby, które w trakcie trwania promocji nabyły jeden z dwóch telefonów, kupująć towar u autoryzowanego partnera Samsunga.
Co można wygrać?


Zwrot 500 złotych w gotówce.

Przyznanie nagrodyNagroda promocyjna zostanie Klientowi przekazana w ciągu 3 tygodni od momentu włączenia zakupionego telefonu.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: 600 zł do Empiku do wygrania w konkursie TaniegoKredytu" można pobrać ze strony: https://images.samsung.com/is/content/samsung/p5/pl/campaign/smartfony/premia/20180927_Regulamin_ATM.pdf.

Komentarze (1)
Violeta Pryła, 22 grudnia 2018 o 00:04

Ja nie dostała pin na mail co robić?