Tylko do 4 września można skorzystać z najnowszej promocji Citibanku. Każdy, kto przetestuje kartę Simplicity otrzyma zupełnie za darmo głośnik przenośny firmy JBL. Sprawdź, jak zdobyć nagrodę gwarantowaną.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 14.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny tutaj. W ciągu 14 dni oddzwoni do nas konsultant, który dokończy proces rejestracji. Podczas rozmowy musimy wybrać opcję bezpłatnej karty Simplicity. Następnie umowa zostanie nam przysłana pocztą – po odebraniu jej od kuriera musimy jedynie złożyć swój podpis i zapakować dokumenty. Kurier przekaże umowę do banku i zaraz po tym karta zostanie do nas wysłana.

Po otrzymaniu karty (najpóźniej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy) wystarczy wypełnić dwa zadania:
1) zalogować się do bankowości internetowej,
2) dokonać płatności kartą na kwotę łączną minimum 1000 zł. 

Kto może wziąć udział?W konkusie mogą wziąc udział tylko osoby, które są pełnoletnie i od dnia 1 czerwca 2015 roku nie posiadały karty kredytowej w Citibanku. Ponadto muszą to być osoby mieszczące się w jednej z trzech grup:
1) osoby fizycznymi pełnoletnie mające zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące, a ich dochód wynosi co najmniej 1 200 zł netto,
2) osoby prowadzące firmę min. 2 lata, pełnoletnie i posiadające dochód minimum 2500 zł netto, 
3) emeryci lub renciści o dochodzie minimum 1200 zł netto. 


Co można wygrać?Nagrodą gwarantowaną jest głośnik przenośny JBL Flip 3 w kolorze czarnym o wartości 359 zł. Liczba nagród nie została podana w regulaminie, ale za to znalazła się tam informacja, że nagrodę otrzyma każda osoba, która spełni warunki promocji. 
https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/glosnik-jbl-z-karta-kredytowa-citibank/

Przyznanie nagród

Bank o fakcie zdobycia nagrody poinformuje nas do końca miesiąca, w którym oba warunki zostały spełnione. Wiadomość zostanie przesłana przez system bankowości internetowej. Od tego momentu Citibank zastrzega sobie 30 dni na przesłanie nagrody paczką kurierską. 

Regulamin promocji
 

Pełny regulamin promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź głośnik JBL FLIP 3” dostępny jest pod adresem https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-glosnik-jbl-flip-3.pdf

Komentarze