Promocja: „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja IV” w Citi Handlowym

Promocja: „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja IV” w Citi Handlowym

author
Patryk Byczek
06 lutego 2021

W Citibanku trwa kolejna edycja promocji Citikonta, w której w zamian za założenie konta osobistego wraz z kartą debetową i spełnienie prostych warunków można zgarnąć ciekawe nagrody. Promocja trwa do 28 lutego 2021 roku. Sprawdź warunki oferty.

Kto może wziąć udział?

Citi Handlowy kieruje swoją promocję do nowych Klientów, czyli osób które nie posiadały żadnego konta osobistego w Citibanku od 1 stycznia 2020 roku. Warto wiedzieć, że posiadanie innych produktów instytucji nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Zainteresowani spełniają powyższe warunki, muszą wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o CitiKonto z kartą debetową. Wniosek trzeba złożyć maksymalnie do 28 lutego 2021 roku. Pula wniosków promocyjnych wynosi 2000 sztuk. Klienci mogą wnioskować o konto całkowicie przez Internet, za pomocą biometrii.

Jak zdobyć nagrody

Pierwszą nagrodądwa kody, które można wykorzystać na stronie www.szybkienadania.pl. Nagroda trafi do Klientów za sam podpisania umowy o konto. Warto jednak wiedzieć, że podczas wnioskowania o CitiKonto należy wyrazić zgody na elektroniczne i telefoniczne przesyłanie przez Citi Handlowy informacji handlowych.

Druga nagroda, czyli osiem kodów, które można wykorzystać na stronie www.szybkienadania.pl oraz 50 złotych premii w gotówce trafi do Klientów, którzy do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta zapewnią wpływ na konto w wysokości 2000 złotych. Wpływ musi pochodzić z wynagrodzenia. Znając jednak inne regulaminy Citibanku, chodzi o zwykły przelew z konta w innym banku.

Trzecia nagroda, czyli 50 złotych w gotówce, trafi do Klientów, którzy do końca drugiego miesiąca następującego po otworzeniu konta przynajmniej raz zalogują się do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapewnią wpływ na konto w wysokości 100 złotych z konta w innym banku.

Ostatnia, czwarta nagroda w postaci 50 złotych w gotówce trafi do Klientów, którzy do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otworzenia rachunku wykonają płatności na przynajmniej 100 złotych za pomocą Apple Pay lub Google Pay.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest 150 złotych w gotówce oraz 10 kodów do wykorzystania na stronie www.szybkienadania.pl.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże:

– pierwszą nagrodę do dziesiątego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków,
– drugą, trzecią i czwartą nagrodę do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin—citikonto-finansowa-rewolucjaIV.pdf


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Polacy spłacają 482 tysiące kredytów frankowych
Ekonomia
author
Halszka Gronek
08 września 2018

Polacy spłacają 482 tysiące kredytów frankowych

Alior Bank w Sierpcu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 czerwca 2019

Alior Bank w Sierpcu

Kasa Stefczyka Kłobuck
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 października 2020

Kasa Stefczyka Kłobuck

Złoty Bankier – zobacz zwycięzców
Aktualności
author
Aneta Jankowska
26 kwietnia 2018

Złoty Bankier – zobacz zwycięzców

Kredyt konsolidacyjny Nidzica
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
27 czerwca 2022

Kredyt konsolidacyjny Nidzica

Kasa Stefczyka Świdnik
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 października 2020

Kasa Stefczyka Świdnik

Porównaj