Strona główna Promocje bankowe Promocja: „Dla aktywnych – edycja VII” w PKO BP

Promocja: „Dla aktywnych – edycja VII” w PKO BP

patryk
Patryk Byczek
07 października 2021

PKO BP wystartował z promocją skierowaną do obecnych Klientów Banku, w której to osoby zaproszone do wzięcia udziału w zamian za spełnienie banalnie prostych warunków promocji mogą zgarnąć voucher o wartości 50 złotych do sklepów Biedronka. Promocja trwa do 17 października 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Z promocji PKO BP skorzystają wyłącznie Ci Klienci, którzy otrzymali od banku zaproszenie do wzięcia udziału w ofercie. Wiadomość wraz z zaproszeniem może trafić do skrzynki odbiorczej w bankowości elektronicznej, w wiadomości e-mail lub SMS. Regulamin nie informuje w jaki sposób osoby uprawnione do wzięcia udziału zostały wybrane – wiemy jedynie, że są to Klienci będący osobami fizycznymi z pełną zdolnością do czynności prawnych, które mieszkają na terytorium Polski.

Jak wziąć udział w promocji?

Zaproszeni do promocji Klienci muszą zarejestrować się w promocji. Ten warunek należy spełnić do 17 października 2021 roku.

Jak zdobyć nagrodę?

Aby zdobyć nagrodę Klienci muszą w październiku i listopadzie:
– wykonać minimum 10 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem,
– zalogować się do bankowości internetowej iPKO lub mobilnej IKO.
Warto wiedzieć, że kwota i miejsce transakcji nie mają znaczenia.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest voucher o wartości 50 złotych do sieci sklepów Biedronka.

Przyznanie nagrody

PKO BP przyzna nagrodzonym Klientom nagrodę do 31 grudnia 2021 roku w bankowości internetowej w sekcji Wiadomości lub w wiadomości SMS.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin promocji można znajdziemy na stronie: https://www.pkobp.pl/media_files/d9ee97f7-6b23-42cc-9eab-8cda95edce3c.pdf.PKO Konto Pierwsze

PKO Konto Pierwsze jest skierowane do małoletnich Klientów banku, czyli osób, które skończyły trzynaście i nie ukończyły osiemnastu lat. Młodzi Klienci nie ponoszą żadnych opłat za: prowadzenie konta, dostęp i obsługę do bankowości mobilnej i internetowej, przelewy krajowe i na telefon, zakupy BLIK. Opłata w wysokości 3 złotych i 90 groszy może pojawić się za obsługę karty debetowej. Opłaty można uniknąć wykonując dwie płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie.
PKO Konto Pierwsze może uczyć oszczędzania. Klienci posiadający Konto Pierwsze mogą otworzyć Konto Pierwsze Oszczędnościowe z atrakcyjnym zyskiem w skali roku z oprocentowaniem zmiennym i comiesięczną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie wynosi 2% do 10 000 złotych oraz 1,6% dla kwoty powyżej 10 000 złotych. Bank przewiduje również dodatkowy bonus w postaci oprocentowania wynoszącego 0,5% za systematyczne wpłaty od 20 do 1000 złotych oraz brak wypłat w ciągu kolejnych trzech miesięcy.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Jan E. Rościszewski.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Oborniki
Oddziały
dorota
Dorota Cholewicka
24 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Oborniki

Kto jest osobą zamożną w Polsce
Blog
aneta
Aneta Jankowska
01 stycznia 2019

Kto jest osobą zamożną w Polsce

Płaca minimalna 2021
Bez kategorii
dominika
Dominika Sobieraj
01 października 2020

Płaca minimalna 2021

Santander Consumer Bank Czarnków
Oddziały
dorota
Dorota Cholewicka
22 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Czarnków

Inspektorat ZUS w Kraśniku
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
17 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Kraśniku

Promocja: „Polecam PKO Bank Polski – edycja I” w PKO BP
Bez kategorii
patryk
Patryk Byczek
09 marca 2021

Promocja: „Polecam PKO Bank Polski – edycja I” w PKO BP