Promocja: “Do 500 zł dla Ciebie” w Credit Agricole

Promocja: “Do 500 zł dla Ciebie” w Credit Agricole

author
29 marca 2021

Bank Credit Agricole wystartował z promocją skierowaną do nowych Klientów, którzy w zamian za otworzenie Konta dla Ciebie i spełnianie bardzo prostych warunków mogą zgarnąć do 500 złotych premii. Promocja trwa do 31 lipca 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Credit Agricole kieruje swoją promocję do nowych Klientów banku, czyli osób, które w przeszłości nie korzystały z promocji dotyczącej przeniesienia konta z innego banku oraz nie posiadały jakiegokolwiek konta w Credit Agricole od 31 marca 2018 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Zainteresowani spełniają powyższe warunki to w terminie do 31 lipca 2021 roku muszą złożyć promocyjny wniosek o Konto dla Ciebie i zawrzeć z Bankiem umowę o to konto. W dobie pandemii podpisanie umowy odbywa się także online, lecz jest one poprzedzone rozmową telefoniczną z konsultantem Banku, który pomoże sfinalizować cały proces otworzenia konta.

Należy również pamiętać o:

– aktywowaniu dostępu do konta przez jeden z serwisów CA24, 
– zamianie wyciągów konta na formę elektroniczną,
– wyrazić zgody na otrzymywanie propozycji marketingowych od Credit Agricole.

Jak zdobyć nagrody

Pierwszą premię w wysokości 50 złotych Klienci zgarną za sam fakt otworzenia konta. Aby faktycznie otrzymać premię należy do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta zapewnić wypływy na konto w wysokości przynajmniej 300 złotych. Bank zaznacza, że nie mogą to być przelewy z innego konta w Credit Agricole lub z kont (których uczestnik jest posiadaczem, współposiadaczem lub pełni on wobec nich rolę pełnomocnika ) w innych bankach.

Druga część premii

Aby zgarnąć kolejne pieniądze Klient banku musi płacić za zakupy kartą lub BLIKiem. Płatności mogą odbywać się w sklepach fizycznych lub w Internecie. Wówczas Credit Agricole zwróci Uczestnikowi promocji 3% wartości transakcji. Maksymalne wartości wypisane są w tabeli poniżej.


źródło grafiki: Credit Agricole

Stopień trudności tego warunku wybiera sam Klient. 

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji bank przyzna Klientom do 500 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Premia za otwarcie konta wpłynie na rachunek Klienta do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia tego warunku. Premie z drugiej części będą wypłacane na takiej samej zasadzie.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-do-500-zl-dla-ciebie_20862.pdf


Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie można prowadzić całkowicie za darmo, jeżeli spełnimy bardzo proste warunki. Aby pozbyć się opłaty wynoszącej 7 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową.

Takie same warunki dotyczą prowadzenia karty. Aby pozbyć się opłaty w wysokości 9 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem. Dodatkowo spełniając te warunki wypłaty z bankomatów również będą darmowe.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit w Kępnie
Wpisy
author
02 czerwca 2019

Profi Credit w Kępnie

Wyzwania MinFinTech – konkurs Ministerstwa Finansów
Bez kategorii
author
28 października 2019

Wyzwania MinFinTech – konkurs Ministerstwa Finansów

PKO BP w Murowanej Goślinie
Oddziały
author
14 sierpnia 2019

PKO BP w Murowanej Goślinie

PKO BP ostrzega przed oszustami
Bez kategorii
author
08 lutego 2019

PKO BP ostrzega przed oszustami

Freezl.pl – kolejna pożyczka
Bez kategorii
author
05 listopada 2019

Freezl.pl – kolejna pożyczka

„Pomagaj z nami” – aktualizacja aplikacji IKO
Bez kategorii
author
04 lutego 2019

„Pomagaj z nami” – aktualizacja aplikacji IKO