Kolejne nowości w serwisie GOonline od BNP Paribas

Kolejne nowości w serwisie GOonline od BNP Paribas

author
Patryk Byczek
02 czerwca 2020

BNP Paribas poinformował w swoim komunikacie prasowym o nowościach wprowadzonych do serwisu internetowego GOonline. Kredytobiorcy znacznie szybciej i łatwiej mogą załatwić formalności całkowicie zdalnie, wszyscy Klienci BNP Paribas jednym tąpnięciem rozłożą na raty spłatę posiadanej karty kredytowej, a dostęp do FX [email protected] można uzyskać bez wizyty w oddziale.

Jest to wyłącznie część nowości, które BNP Paribas zdecydował się wprowadzić do GOonline – serwisie bankowości internetowej na bieżąco i nieustannie rozwijanym

Ubiegłoroczne wdrożenie GOonline – systemu, który elastycznie dopasowuje się do potrzeb klienta i nasza decyzja o jego stałym rozwoju, z dzisiejszej perspektywy są wyjątkowo ważne. Dzięki GOonline możemy szybko i sprawnie odpowiadać na nowe potrzeby użytkowników i rozwijać funkcjonalności, tak potrzebne w obecnych okolicznościach. Do tego robimy to w tle, czyli bez czasowego wyłączania systemu dla klientów.

– mówił cytowany w komunikacie Krzysztof Suchan, Dyrektor Departamentu Nowy Bank w Banku BNP Paribas.

Nowości w serwisie GOonline

Bank informuje, że wśród nowych funkcji Klienci (Kredytobiorcy) znajdą możliwość przesłania do BNP Paribas: polisy na życie, czy wniosku o wcześniejszą całkowitą lub częściową spłatę kredytu hipotecznego. Są to czynniki znacznie wpływające na wydłużenie listę rzeczy, które Klienci Banku mogą załatwić całkowicie zdalnie – bez konieczności wizyty w oddziale fizycznym.

Ponadto instytucja wychodzi na przeciw Klientom, którzy chcieliby rozłożyć na raty spłatę zadłużenia na karcie kredytowej. Opcja ta może być szczególnie ważna dla Użytkowników, których sytuacja finansowa, ze względu na epidemię koronawirusa, uległa znacznemu pogorszeniu. Aby skorzystać z nowej funkcjonalności wystarczy, w serwisie bankowości internetowej, przejść do zakładki „nowy przelew”, a następnie wskazać kartę do spłaty oraz wybrać opcję „rozłóż na raty” i zaakceptować czynność przyciskiem „kontynuuj”. Wówczas zobowiązanie zostanie podzielone na niższe kwoty.

Klienci w „szczegółach kart kredytowych” w sekcji „plany ratalne”, posiadający aktywny limit odnawialny Allegro lub plan ratalny, mają możliwość obejrzenia harmonogramu spłat. Dokładnie w tym samym miejscu Użytkownicy GOonline znajdą informację o tym, czy aktywna jest usługa płatności mobilnych. Klienci posiadający Limit odnawialny Allegro uzyskali dostęp do zdalnej obsługi dyspozycji, których mogą złożyć pięć rodzajów:

– anulowanie odstąpienia od Limitu odnawialnego Allegro,
– odstąpienie od umowy Limitu odnawialnego Allegro,
– sporządzenie kopii umowy Limitu odnawialnego Allegro
– sporządzenie opinii bankowej,
– wypowiedzenie umowy Limitu odnawialnego Allegro.

Najnowsza aktualizacja GOonline pozwala Klientom indywidualnym i firmowym, którzy nie posiadają dostępu do FX [email protected], na uzyskanie go całkowicie zdalnie. W bankowości internetowej wystarczy jedynie kliknąć opcję „FX [email protected] oraz zaakceptować regulamin i umowę – wówczas Klient otrzyma dostęp do platformy internetowej pozwalającej na bezpieczne i szybkie zawieranie transakcji walutowych każdego dnia roboczego przez całą dobę. Po zalogowaniu się do platformy Klienci Banku znajdą również szczegóły transakcji odrzuconych. Listę można odpowiednio filtrować, a także możliwe jest pobranie całego zestawienia.

Zmiany zaszły również w zakładce „powiadomienia”, gdzie dodano nową listę powiadomień pojedynczych, które przeniesiono z dezaktywowanego w najbliższym czasie systemu [email protected] Powiadomienia odnoszą się, między innymi, do:

– płatności,
– zmian dotyczących produktów Klienta,
– zdarzeń systemowych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/520547/kolejne-nowosci-w-goonline-bnp-paribas-wydluza-liste-spraw-ktore-mozna-zalatwic-zdalnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit w Kędzierzynie Koźlu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2019

Profi Credit w Kędzierzynie Koźlu

Pożyczki Racibórz
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
21 stycznia 2022

Pożyczki Racibórz

thumbnail
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 lutego 2019

mBank placówki w Pile

Alior Bank w Świdniku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
29 czerwca 2019

Alior Bank w Świdniku

Pożyczki bez BIK Września
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Września

Akcja pomocowa „poMOC jest w nas” w Santander Bank Polska
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 września 2020

Akcja pomocowa „poMOC jest w nas” w Santander Bank Polska

Porównaj