Promocja: „Ekstra punkty na start” w PKO BP

Promocja: „Ekstra punkty na start” w PKO BP

author
Patryk Byczek
23 czerwca 2020

W PKO Banku Polskim trwa promocja skierowana do zamożnych Klientów, w której za wyrobienie karty kredytowej Platinum i spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni Klienci instytucji. Nieważny jest również fakt, czy osoba zainteresowana ofertą posiada kartę Platinum, czy nie posiada. Należy się jednak przygotować na to, że Bank może od Uczestnika wymagać wysokich dochodów. Jest tak dlatego, że karta Platinum jest o wiele bardziej prestiżowa, niż karta srebrna, czy złota.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o kartę Mastercard Platinum z poziomu specjalnie przygotowanej strony promocji. Po złożeniu wniosku trzeba czekać na jego akceptację i wydanie zgody na przyjęcie kredytu ze strony Banku. Wniosek należy założyć do 31 sierpnia 2020 roku. Również do końca sierpnia Uczestnik promocji musi przystąpić do programu MasterCard Bezcenne Chwile.

Jak zdobyć nagrodę?

Warunki promocji są bardzo proste. Uczestnik do końca września musi dokonać płatności kartą na kwotę minimum 300 złotych.


źródło grafiki: PKO BP

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest 20 000 punktów Bezcenne Chwile.

Przyznanie nagrody

Nagroda w formie punktów trafi do Klienta do dwudziestego piątego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin promocji można znajdziemy na stronie: https://www.pkobp.pl/media_files/0bfff027-b838-4f35-9579-7be4e73e6e14.pdfKarta Platinum

Karta Platinum skierowana jest do zamożnych Klientów, dlatego też jej obsługa nie jest tania. Klienci korzystający z narzędzia musza liczyć się z opłatą roczną w wysokości 250 złotych. Należy jednak wiedzieć, że wykonując transakcję w wysokości 5000 złotych miesięcznie (czyli 60 000 złotych rocznie) Użytkownicy karty zostaną zwolnieni z opłaty rocznej. Płacąc 2500 złotych miesięcznie (30 000 złotych rocznie) opłata roczna spadnie do 125 złotych.

Użytkownicy Karty Platinum mogą jednak liczyć na bonusy od Banku. Mowa o:

– ubezpieczeniu podróżnym,
– Priority Pass.

Druga opcja to dostęp do saloników VIP na lotniskach, jednak za wejście należy zapłacić 32 dolary amerykańskie. Bez Priority Pass wejście do takiego saloniku kosztuje podobnie.


PKO Konto Pierwsze

PKO Konto Pierwsze jest skierowane do małoletnich Klientów banku, czyli osób, które skończyły trzynaście i nie ukończyły osiemnastu lat. Młodzi Klienci nie ponoszą żadnych opłat za: prowadzenie konta, dostęp i obsługę do bankowości mobilnej i internetowej, przelewy krajowe i na telefon, zakupy BLIK. Opłata w wysokości 3 złotych i 90 groszy może pojawić się za obsługę karty debetowej. Opłaty można uniknąć wykonując dwie płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie.

PKO Konto Pierwsze może uczyć oszczędzania. Klienci posiadający Konto Pierwsze mogą otworzyć Konto Pierwsze Oszczędnościowe z atrakcyjnym zyskiem w skali roku z oprocentowaniem zmiennym i comiesięczną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie wynosi 2% do 10 000 złotych oraz 1,6% dla kwoty powyżej 10 000 złotych. Bank przewiduje również dodatkowy bonus w postaci oprocentowania wynoszącego 0,5% za systematyczne wpłaty od 20 do 1000 złotych oraz brak wypłat w ciągu kolejnych trzech miesięcy.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki Wodzisław Ślaski
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
21 stycznia 2022

Pożyczki Wodzisław Ślaski

Aion Bank kod SWIFT/BIC
Banki
author
Aleksandra Gościnna
23 września 2021

Aion Bank kod SWIFT/BIC

Wartość narodowej marki Polski to 650 mld zł
Blog
author
Aneta Jankowska
10 października 2018

Wartość narodowej marki Polski to 650 mld zł

Promocja: „Karty Kantoru – bony do Decathlonu” w Alior Banku
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
16 listopada 2018

Promocja: „Karty Kantoru – bony do Decathlonu” w Alior Banku

Pożyczki bez BIK Leszno
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
19 maja 2022

Pożyczki bez BIK Leszno

Bank Spółdzielczy w Porąbce sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 września 2019

Bank Spółdzielczy w Porąbce sesje przychodzące i wychodzące

Porównaj