Promocja: „I możesz więcej – edycja II” w mBanku

Promocja: „I możesz więcej – edycja II” w mBanku

author
Patryk Byczek
03 lipca 2020

w mBanku trwa druga edycja promocji „I możesz więcej”, skierowana do Klientów między osiemnastym a dwudziestym czwartym rokiem życia, w której w zamian za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków można otrzymać 140 złotych premii. Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

mBank kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów, to jest osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku. Regulamin określa szczegółowo, że rachunki zawierające numer rozliczeniowy:

– 1140 2004,
– 1140 2017,

są wykluczone z promocji. Posiadanie innych produktów, nawet o numerach wpisanych wyżej, pozwala na wzięcie udziału w ofercie.

Uczestnikami promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, między osiemnastym a dwudziestym czwartym rokiem życia. Wiek jest tutaj kluczowy, ponieważ promocja jest skierowana do młodych Klientów banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy do 30 listopada 2020 roku złożyć wniosek promocyjny o eKonto m wraz z kartą debetową. Kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy z mBankiem.

Jak otrzymać nagrody

W promocji można zgarnąć trzy premie o wartości 20 złotych każda. Bonusowe 80 złotych Klienci zgarną za spełnienie wszystkich warunków promocji. Trzeba tego dokonać do końca miesiąca następującego po miesiącu dołączenia do promocji.

Pierwsza premia w wysokości 20 złotych trafi do Klientów, którzy dokonają minimum dwóch płatności telefonem. Regulamin mówi:

Za płatność telefonem rozumiemy bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego.

Druga premia

Drugą premię w wysokości 20 złotych Klienci otrzymają za wykonanie trzech przelewów na telefon. Przelew na telefon jest rozumiany przez regulamin jako:

przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK.

Trzecia premia

Trzecia i ostatnia premia w wysokości 20 złotych przyznawana jest za aktywne oszczędzanie na koncie oszczędnościowym, czyli przelanie na nie minimum 20 złotych. Regulamin rozumie to jako:

Za aktywny cel oszczędnościowy rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 20 zł.

Spełnienie wszystkich trzech warunków gwarantuje Klientom uzyskanie bonusu w wysokości 80 złotych.


źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

Nagrody w konkursie bank podzielił na trzy etapy. Za spełnienie warunków z:

– pierwszego etapu mBank przeleje Klientowi 20 złotych,
– drugiego etapu mBank przeleje Klientowi 20 złotych,
– trzeciego etapu mBank przeleje Klientowi 20 złotych.

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci uzyskają bonus w wysokości 80 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient spełni warunki promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/i-mozesz-wiecej-ii-edycja.pdf


eKonto – szczegóły

Formalnie eKonto dla młodych w mBanku nazywa się „eKonto możliwości”. Posiadaczami rachunku mogą być osoby, które skończyły trzynaście lat, lecz premia promocyjna trafi wyłącznie do dorosłych Klientów. Prowadzenie rachunku, posiadanie karty debetowej i wypłaty z bankomatów w Polsce są darmowe. Uzytkownicy rachunku zapłacą 10 złotych za wypłaty gotówki w bankomatach za granicą, lecz trzy pierwsze takie wypłaty w miesiącu są darmowe.


źródło grafiki: mBank


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Milanówku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 lipca 2019

Alior Bank w Milanówku

Nowy rok szkolny rozpoczęło ponad 4,5 mln uczniów
Wpisy
author
Aneta Jankowska
03 września 2018

Nowy rok szkolny rozpoczęło ponad 4,5 mln uczniów

Bank Pekao w Nowogardzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Bank Pekao w Nowogardzie

T-Mobile Usługi Bankowe w Bydgoszczy
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Bydgoszczy

Porównaj