Promocja: „I możesz więcej – edycja III” w mBanku

Promocja: „I możesz więcej – edycja III” w mBanku

author
Patryk Byczek
03 grudnia 2020

mBank wystartował z trzecią edycją promocji dla młodych Klientów, którzy w zamian za otworzenie eKonta m i spełnienie wszystkich warunków mogą zgarnąć nawet 120 złotych premii. Promocja trwa do 28 lutego 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

mBank kieruje ofertę tylko do nowych Klientów, czyli osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku. Regulamin określa szczegółowo, że rachunki zawierające numer rozliczeniowy:

– 1140 2004,
– 1140 2017,

nie mogą wziąć promocji. Inne produkty, nawet te posiadające wyżej wypisane numer, nie wykluczają udziału w promocji.

Uczestnikami promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, między osiemnastym a dwudziestym czwartym rokiem życia. Wiek jest tutaj kluczowy, ponieważ promocja jest skierowana do młodych Klientów banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy do 28 lutego 2021 roku złożyć wniosek promocyjny o eKonto mmożliwści wraz z kartą debetową. Kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy z mBankiem.

Jak otrzymać nagrody

W promocji można zgarnąć trzy premie o wartości 20 złotych każda. Dodatkowe 60 złotych Klienci zgarną za spełnienie wszystkich warunków promocji. Trzeba tego dokonać do końca miesiąca następującego po miesiącu dołączenia do promocji.

Pierwsza premia w wysokości 20 złotych trafi do Klientów, którzy dokonają minimum trzech płatności telefonem. W regulaminie napisano:

Za płatność telefonem rozumiemy bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego.

Drugą premię w wysokości 20 złotych Klienci otrzymają za wykonanie trzech przelewów na telefon. Regulamin tłumaczy przelew na telefon jako:

przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK.

Trzecia premia w wysokości 20 złotych przyznawana jest za aktywne oszczędzanie na koncie oszczędnościowym, czyli przelanie na nie minimum 20 złotych. Regulamin rozumie to jako:

Za aktywny cel oszczędnościowy rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 20 zł.

Spełnienie wszystkich trzech warunków gwarantuje Klientom uzyskanie bonusu w wysokości 60 złotych.


źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

Nagrody w konkursie bank podzielił na trzy etapy. Za spełnienie warunków z:

– pierwszego etapu mBank przeleje Klientowi 20 złotych,
– drugiego etapu mBank przeleje Klientowi 20 złotych,
– trzeciego etapu mBank przeleje Klientowi 20 złotych.

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci uzyskają bonus w wysokości 60 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient spełni warunki promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/i-mozesz-wiecej-iii-edycja.


eKonto – szczegóły

Formalnie eKonto dla młodych w mBanku nazywa się „eKonto możliwości”. Posiadaczami rachunku mogą być osoby, które skończyły trzynaście lat, lecz premia promocyjna trafi wyłącznie do dorosłych Klientów. Prowadzenie rachunku, posiadanie karty debetowej i wypłaty z bankomatów w Polsce są darmowe. Uzytkownicy rachunku zapłacą 10 złotych za wypłaty gotówki w bankomatach za granicą, lecz trzy pierwsze takie wypłaty w miesiącu są darmowe.


źródło grafiki: mBank


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Chocianowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 maja 2019

Santander Bank Polska w Chocianowie

Pożyczki bez BIK Goleniów
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
16 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Goleniów

Współpraca Alior Banku z fundacją Zaczytani.org
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2019

Współpraca Alior Banku z fundacją Zaczytani.org

ING Bank Śląski w Katowicach
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
25 lipca 2019

ING Bank Śląski w Katowicach

Kredyt samochodowy Nysa
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
21 listopada 2017

Kredyt samochodowy Nysa

Bank Pekao w Łyszkowicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 lipca 2019

Bank Pekao w Łyszkowicach

Porównaj