Strona główna Promocje bankowe Promocja: „Jedziemy z tym – edycja III” w PKO BP

Promocja: „Jedziemy z tym – edycja III” w PKO BP

author
Patryk Byczek
05 października 2021

W PKO BP trwa promocja, w której w zamian za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego z poziom bankowości elektronicznej PKO BP, Klienci mogą zgarnąć nagrodę do 150 złotych w Allegro. Promocja trwa do 31 października 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

PKO Bank Polski kieruje niniejszą ofertę do wszystkich Klientów Banku, którzy w przeszłości nie zawierali umowy ubezpieczenia komunikacyjnego danego pojazdu za pośrednictwem PKO Banku Polskiego.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji trzeba wypełnić formularz na specjalnie przygotowanej stronie oferty i poczekać na kontakt ze strony PKO BP. Drugą opcją jest kuponie ubezpieczenia komunikacyjnego z poziomu bankowości mobilnej lub internetowej PKO BP.
Trzeba jednak pamiętać, aby:
– wyrazić odpowiednią zgodę marketingową,
– uzupełnić w danych bankowych aktualny numer telefonu komórkowego (potrzebne do otrzymania nagrody).
Bank informuje, że współorganizatorami akcji są towarzystwa ubezpieczeniowe: Compensa, Generali, InterRisk, Link 4 i Uniqua.

Jak zdobyć nagrodę?

Aby zdobyć jedną z nagród w promocji należy za pośrednictwem bankowości elektronicznej PKO BP, do 31 października 2021 roku, kupić jedno z ubezpieczeń komunikacyjnych:
– OC z NNW,
– AC,
-OC/AC z NNW,
na kwotę minimum 600 złotych.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest:
– 50 złotych za OC z NNW,
– 100 złotych za AC,
– 150 złotych za OC/AC z NNW.

Przyznanie nagrody

Nagroda trafi do Klienta tego samego dnia, lub dnia następnego, jeżeli ubezpieczenie zostało kupione po godzinie 20:00. Nagroda będzie ważna do 31 grudnia 2022 roku.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin promocji można znajdziemy na stronie: https://www.pkobp.pl/media_files/e90696ba-6595-46c0-8013-0298b078ed0d.pdf.PKO Konto Pierwsze

PKO Konto Pierwsze jest skierowane do małoletnich Klientów banku, czyli osób, które skończyły trzynaście i nie ukończyły osiemnastu lat. Młodzi Klienci nie ponoszą żadnych opłat za: prowadzenie konta, dostęp i obsługę do bankowości mobilnej i internetowej, przelewy krajowe i na telefon, zakupy BLIK. Opłata w wysokości 3 złotych i 90 groszy może pojawić się za obsługę karty debetowej. Opłaty można uniknąć wykonując dwie płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie.
PKO Konto Pierwsze może uczyć oszczędzania. Klienci posiadający Konto Pierwsze mogą otworzyć Konto Pierwsze Oszczędnościowe z atrakcyjnym zyskiem w skali roku z oprocentowaniem zmiennym i comiesięczną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie wynosi 2% do 10 000 złotych oraz 1,6% dla kwoty powyżej 10 000 złotych. Bank przewiduje również dodatkowy bonus w postaci oprocentowania wynoszącego 0,5% za systematyczne wpłaty od 20 do 1000 złotych oraz brak wypłat w ciągu kolejnych trzech miesięcy.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Jan Emeryk Rościszewski.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Ile kosztuje trawa z rolki?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
14 czerwca 2019

Ile kosztuje trawa z rolki?

Ostatnie dni promocji w Profi Credit
Wpisy
author
Marek_Rutkowski
30 stycznia 2017

Ostatnie dni promocji w Profi Credit

Deutsche Bank w Kielcach
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
22 listopada 2017

Deutsche Bank w Kielcach

Komornik Sądowy w Ursusie
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
22 marca 2019

Komornik Sądowy w Ursusie

Infolinia Konsumencka UOKiK
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
11 października 2018

Infolinia Konsumencka UOKiK

Alior Bank opinie
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
10 listopada 2020

Alior Bank opinie