Promocja: „Kieszonkowe dla samodzielniaka – II edycja” w BNP Paribas

Promocja: „Kieszonkowe dla samodzielniaka – II edycja” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
27 września 2021

Bank BNP Paribas przygotował promocję dla najmłodszych Klientów, w której Ci, w zamian za założenie konta oraz spełnienie prosty warunków mogą zgarnąć łącznie 80 złotych premii. Promocja trwa do 31 października 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Bank BNP Paribas kieruje przygotowaną promocję do dwóch grup wiekowych wśród swoich najmłodszych Klientów:
– do dzieci w wieku od 7 do 13 lat,
– do nastolatków w wieku od 13 do 18 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, opiekunowie muszą założyć swoim dzieciom Konto Karty Samodzielniaka (dla dzieci 7-13) lub Konto Samodzielniaka dla nastolatków (13-18) wraz z dostępem do bankowości internetowej BNP Paribas. W przypadku młodszych Klientów, opiekun sam może dokonać wszelkich formalności. Jeżeli chodzi o Klientów nastoletnich, to opiekuj musi udać się do oddziału BNP Paribas z dzieckiem, aby wyrazić zgodę na udział dziecka w promocji, lecz to właśnie dziecko musi podpisać dokumentu, ponieważ to ono będzie właścicielem konta i karty.

Jak zdobyć nagrody?

Aby zgarnąć nagrodę, opiekun w każdym z czterech kolejnych miesięcy musi zasilić konto dziecka dowolną kwotą, aby dziecko mogło w każdym z tych miesięcy wykonać przynajmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać 80 złotych premii – 20 złotych miesięcznie.

Przyznanie nagrody

Nagroda trafi do 10. dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/bc-najlepszekonto-prod-gcp/2021-09/regulamin-kieszonkowe-dla-samodzielniaka-ii.pdf?3074986e37..


Konto Samodzielniaka

Najmłodsi Klienci za konto oraz wydaną do niego kartę nie poniosą żadnych opłat. Opłata pojawia się w przypadku Mikrokarty Samodzielniaka (złotówka miesięcznie) oraz wypłatę z bankomatu BLIKiem (5 złotych).


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.
Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Mniej Polaków jeździ autem z salonu
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
06 lipca 2019

Mniej Polaków jeździ autem z salonu

PKO BP w Grodzisku Mazowieckim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 września 2019

PKO BP w Grodzisku Mazowieckim

Alior Bank w Kazimierzy Wielkiej
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
27 czerwca 2019

Alior Bank w Kazimierzy Wielkiej

Credit Agricole w Bolesławcu
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Bolesławcu

Bank Pekao w Grajewie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Bank Pekao w Grajewie

PKO BP w Stąporkowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 sierpnia 2019

PKO BP w Stąporkowie

Porównaj