Promocja: „Konto 360° w promocji z Huawei” w Banku Millennium

Promocja: „Konto 360° w promocji z Huawei” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
03 maja 2021

W Banku Millennium trwa promocja, w której w zamian za założenie konta oraz spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć łącznie 400 złotych premii. Promocja trwa do 4 maja 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

W ofercie przygotowanej przez Bank Millennium mogą wziąć udział nowi Klienci, czyli osoby, które w momencie rozpoczęcia promocji:

– nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium,
– nie są posiadaczami jakiegokolwiek produktu Banku Millennium,
– nie były Uczestnikami promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci, którzy spełniają wyżej wypisane warunki muszą do 4 maja 2021 roku złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową. Należy także pamiętać o wyrażeniu zgód na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Możliwości podpisania umowy są dwie: zdalnie lub podczas wizyty kuriera. W przypadku wybrania pierwszej opcji należy wnioskować o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zrobienie sobie zdjęcia, które zostanie porównane ze zdjęciem w dowodzie osobistym. Cały proces będzie przedstawiony w trakcie wnioskowania o rachunek.

Ponadto do 31 sierpnia 2021 roku Klienci muszą w oddziale Banku Millennium złożyć swój wzór podpisu.

Jak zdobyć nagrodę

Klienci zgarną pierwszą premię w wysokości 200 złotych za sam fakt założenia Konta 360°. Premię można wykorzystać w AppGallery (nagroda w formie kodu elektronicznego). Kolejne 200 złotych premii Klienci mogą zgarnąć za:

– zapewnienie wpływu na konto w wysokości minimum 1000 złotych,
– wykonanie przynajmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem,

w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu.

źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Klienci za spełnienie warunków promocji otrzymają nawet 400 złotych.

Przyznanie nagrody

Pierwsza nagroda trafi do Klientów do końca maja, natomiast druga nagroda do końca września.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1411/latest?portalId=917.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Wpływ niższej składki ZUS na gospodarkę
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
27 czerwca 2018

Wpływ niższej składki ZUS na gospodarkę

Solven – kolejna pożyczka
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
02 grudnia 2019

Solven – kolejna pożyczka

Cashback w aplikacji Goodie
Aktualności
author
Patryk Byczek
07 września 2018

Cashback w aplikacji Goodie

Santander Bank Polska w Chojnicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 maja 2019

Santander Bank Polska w Chojnicach

Pekao ostrzega przed oszustami
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 października 2019

Pekao ostrzega przed oszustami

Bank Pekao w Rypinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Bank Pekao w Rypinie

Porównaj